Liepājnieki uzvar “Kurbads” un pārņem līderpozīciju, “Mogo” ar 4:0 apspēlē jelgavniekus

Trešdien, 20.septembrī norisinājās atlikušās divas Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta trešās kārtas spēles.

Pirmajā mačā HK “Liepāja/Optibet” ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) viesos uzveica “Kurbads” hokejistus.

Sākoties trešajai trešdaļai “Kurbads” atradās vadībā ar 2:1, taču atlikušajās 20 minūtēs liepājnieki guva vēl divus vārtus un svinēja trešo panākumu OHL čempionātā.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Edgars Homjakovs, Mārtiņš Oskars Freimanis un Lauris Bajaruns.

Tikmēr mājiniekiem vārtus guva Juris Štāls un Sandis Zolmanis.

Otrā trešdienas cīņā HK “Mogo” ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) savu skatītāju priekšā apspēlēja “Zemgale/LLU”.

Vārtus Latvijas vicečempionu labā guva Rūdolfs Prūsis, Edgars Kurmis, Jānis Bullītis un Ronalds Cinks.

Savukārt “Mogo” vārtsargs Renārs Kazānovs atvairīja visus 28 pretinieku metienus.

Kurbads – Liepāja 2:3 (0:1; 2:0; 0:2)
Vārti: 19:31 Homjakovs (Bajaruns, maz.) 0:1, 31:15 Štāls (Valters, Pečura) 1:1, 35:37 Zolmanis (Gipters, Sarkanis) 2:1, 45:34 Bajaruns (Freimanis, Homjakovs) 2:2, 47:27 Freimanis (Štelmahers, Diļevka) 2:3
Vārtsargi: Čalpa (līdz 59:15) - Mažis

Mogo – Zemgale/LLU 4:0 (1:0; 2:0; 1:0)
Vārti: 19:19 Cinks (Siksnis) 1:0, 27:47 Kurmis (vair.) 2:0, 32:21 Bullītis (M. Lipsbergs) 3:0, 53:55 Prūsis (M. Lipsbergs, vair.) 4:0
Vārtsargi: Kazanovs - Cimermanis