19:30 20.10.2017.

HK Kurbads

5:2

GKS Tychy

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
18:00 21.10.2017.

Donbass

1:8

HK Kurbads

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
18:00 22.10.2017.

Narva PSK

1:2

HK Kurbads

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
19:15 25.10.2017.

HK MOGO

3:4

HK Liepāja/Optibet

OHL
Mogo
19:30 25.10.2017.

HK Zemgale LLU

2:0

HS Rīga

OHL
Jelgava
13:00 28.10.2017.

HS Rīga

3:1

HK Prizma

OHL
HH Rīga
16:00 28.10.2017.

HK Zemgale LLU

2:3 OT

HK MOGO

OHL
Jelgava
16:00 28.10.2017.

HK Kurbads

6:3

HK Liepāja/Optibet

OHL
Kurbads ledus halle
19:00 31.10.2017.

HK Prizma

1:6

HK MOGO

OHL
Volvo SC
19:15 01.11.2017.

HK Kurbads

8:2

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 01.11.2017.

HK Zemgale LLU

6:2

HK Liepāja/Optibet

OHL
Jelgava
13:00 04.11.2017.

HS Rīga

1:4

HK MOGO

OHL
HH Rīga
13:30 04.11.2017.

HK Liepāja/Optibet

3:0

HK Prizma

OHL
Liepāja
16:00 04.11.2017.

HK Kurbads

1:2 SO

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
15:15 09.11.2017.

Latvija U-17

4:5 SO

Baltkrievija U-17

Turnīrs Minskā
Baltkrievija
15:30 09.11.2017.

Latvija U-16

5:3

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Ozo
17:30 09.11.2017.

Latvijas izlase

7:5

Baltkrievijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Francija
19:00 09.11.2017.

Latvija U-20

1:4

Austrija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Ventspils
20:00 09.11.2017.

Latvija U-18

3:0

Norvēģija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
10:45 10.11.2017.

Latvija U-17

1:4

Krievija U-16

Turnīrs Minskā
Baltkrievija
15:30 10.11.2017.

Dānija U-20

3:2 SO

Austrija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Ventspils
15:30 10.11.2017.

Latvija U-16

6:7 OT

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Ozo
16:30 10.11.2017.

Latvijas klubu izlase

9:2

Ukrainas izlase

Baltijas kausa izcīņa
Klaipēda
17:30 10.11.2017.

Latvijas izlase

4:1

Slovēnijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Francija
19:00 10.11.2017.

Latvija U-20

0:2

Baltkrievija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Ventspils
20:00 10.11.2017.

Latvija U-18

4:3

Norvēģija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
11:45 11.11.2017.

Latvija U-16

2:5

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Ozo
12:00 11.11.2017.

Latvija U-17

4:0

Slovākija U-17

Turnīrs Minskā
Baltkrievija
12:30 11.11.2017.

Austrija U-20

2:10

Baltkrievija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Ventspils
16:00 11.11.2017.

Latvija U-20

0:2

Dānija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Ventspils
16:30 11.11.2017.

Latvija U-18

2:3 OT

Norvēģija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
16:30 11.11.2017.

Latvijas klubu izlase

5:3

Lietuvas izlase

Baltijas kausa izcīņa
Klaipēda
19:00 11.11.2017.

Latvijas izlase

3:1

Francijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Francija
13:00 12.11.2017.

Latvijas klubu izlase

13:0

Igaunijas izlase

Baltijas kausa izcīņa
Klaipēda
19:00 14.11.2017.

HK Prizma

2:8

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
19:30 15.11.2017.

HK Liepāja/Optibet

9:8 SO

HS Rīga

OHL
Liepāja
20:45 17.11.2017.

HK Kurbads

8:4

Rungsted Seier

Kontinentālais Kauss
Dānija
17:00 18.11.2017.

HK Kurbads

2:4

Minskas Yunost

Kontinentālais Kauss
Dānija
15:00 19.11.2017.

HK Kurbads

2:4

Šefīldas Steelers

Kontinentālais Kauss
Dānija
19:15 22.11.2017.

HK Kurbads

3:4

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 22.11.2017.

HK MOGO

5:4 SO

HK Liepāja/Optibet

OHL
Mogo
19:30 22.11.2017.

HK Zemgale LLU

6:3

HS Rīga

OHL
Jelgava
13:00 25.11.2017.

HS Rīga

3:2 OT

HK Prizma

OHL
HH Rīga
15:30 25.11.2017.

HK Zemgale LLU

3:1

HK MOGO

OHL
Jelgava
16:00 25.11.2017.

HK Kurbads

5:2

HK Liepāja/Optibet

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 29.11.2017.

HK Kurbads

8:2

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 29.11.2017.

HK MOGO

5:1

HK Prizma

OHL
Mogo
19:30 29.11.2017.

HK Liepāja/Optibet

4:5 OT

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
13:00 02.12.2017.

HK Prizma

1:5

HK Liepāja/Optibet

OHL
Volvo SC
13:00 02.12.2017.

HS Rīga

2:7

HK MOGO

OHL
HH Rīga
15:00 02.12.2017.

HK Zemgale LLU

2:5

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:15 06.12.2017.

HS Rīga

1:8

HK Liepāja/Optibet

OHL
HH Rīga
19:20 06.12.2017.

HK Kurbads

2:1

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 06.12.2017.

HK Zemgale LLU

3:0

HK Prizma

OHL
Jelgava
20:00 06.12.2017.

Latvija U-20

4:2

Francija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Francija
20:00 08.12.2017.

Latvija U-20

1:4

Kazahstāna U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Francija
13:00 09.12.2017.

HK Prizma

3:8

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
13:00 09.12.2017.

HS Rīga

4:3

HK Zemgale LLU

OHL
HH Rīga
13:30 09.12.2017.

HK Liepāja/Optibet

3:5

HK MOGO

OHL
Liepāja
19:00 10.12.2017.

Latvija U-20

4:1

Ungārija U-20

U-20 PČ
Francija
14:00 11.12.2017.

Latvija U-20

2:3 OT

Kazahstāna U-20

U-20 PČ
Francija
20:00 13.12.2017.

Latvija U-20

5:1

Austrija U-20

U-20 PČ
Francija
17:00 14.12.2017.

Latvija U-18

4:0

Austrijas U-18 izlase

U-18 izlases pārbaudes spēles
Austrija
17:00 14.12.2017.

Latvija U-16

7:0

Dānija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
20:00 14.12.2017.

Francija U-20

0:1 OT

Latvija U-20

U-20 PČ
Francija
17:00 15.12.2017.

Latvija U-18

3:1

Austrijas U-18 izlase

U-18 izlases pārbaudes spēles
Austrija
20:30 15.12.2017.

Latvija U-16

2:3

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
13:30 16.12.2017.

Latvija U-18

8:2

Austrijas U-18 izlase

U-18 izlases pārbaudes spēles
Austrija
14:00 16.12.2017.

Latvija U-16

6:1

Francija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
15:30 16.12.2017.

Vācija U-20

0:1

Latvija U-20

U-20 PČ
Francija
17:00 16.12.2017.

Latvijas Sieviešu izlase

1:5

Polijas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Valmiera
12:00 17.12.2017.

Polijas sieviešu izlase

4:5 SO

Latvijas Sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Valmiera
19:00 19.12.2017.

HK Prizma

5:2

HS Rīga

OHL
Volvo SC
19:30 20.12.2017.

HK Liepāja/Optibet

4:2

HK Kurbads

OHL
Liepāja
19:15 27.12.2017.

HK Kurbads

4:3

HK Liepāja/Optibet

Latvijas Kauss
Kurbads ledus halle
19:15 27.12.2017.

HK MOGO

4:2

HK Zemgale LLU

Latvijas Kauss
Mogo
19:00 09.01.2018.

HK Prizma

4:3 OT

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
19:15 10.01.2018.

HK MOGO

4:1

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
13:00 13.01.2018.

HS Rīga

2:12

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
13:30 13.01.2018.

HK MOGO

10:1

HK Prizma

OHL
Mogo
17:00 13.01.2018.

HK Zemgale LLU

2:0

HK Liepāja/Optibet

OHL
Jelgava
19:15 17.01.2018.

HK MOGO

10:4

HS Rīga

OHL
Mogo
19:30 17.01.2018.

HK Liepāja/Optibet

7:2

HK Prizma

OHL
Liepāja
19:30 17.01.2018.

HK Zemgale LLU

2:6

HK Kurbads

OHL
Jelgava
13:30 20.01.2018.

HK MOGO

3:2

HK Kurbads

OHL
Mogo
19:00 23.01.2018.

HK Prizma

1:2

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
19:15 24.01.2018.

HK Kurbads

2:4

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 24.01.2018.

HK Liepāja/Optibet

6:2

HS Rīga

OHL
Liepāja
13:30 27.01.2018.

HK MOGO

4:3

HK Liepāja/Optibet

OHL
Mogo
16:00 27.01.2018.

HK Kurbads

6:1

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
16:15 27.01.2018.

HK Zemgale LLU

3:2

HS Rīga

OHL
Jelgava
19:00 30.01.2018.

HK Prizma

6:2

HS Rīga

OHL
Volvo SC
19:15 31.01.2018.

HK MOGO

8:1

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
19:30 31.01.2018.

HK Liepāja/Optibet

2:3 SO

HK Kurbads

OHL
Liepāja
13:00 03.02.2018.

HK Prizma

2:4

HK MOGO

OHL
Volvo SC
13:30 03.02.2018.

HK Liepāja/Optibet

7:3

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
16:00 03.02.2018.

HK Kurbads

8:2

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
21:00 04.02.2018.

Latvijas izlase

0:2

Kanādas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
19:30 06.02.2018.

HK MOGO

3:2 OT

HK Kurbads

Latvijas Kauss
Arēna Rīga
19:15 08.02.2018.

HK MOGO

4:3 OT

HS Rīga

OHL
Mogo
13:00 10.02.2018.

HK Prizma

1:7

HK Liepāja/Optibet

OHL
Volvo SC
13:30 10.02.2018.

HK MOGO

7:1

HS Rīga

OHL
Mogo
16:15 10.02.2018.

HK Zemgale LLU

2:3

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:00 13.02.2018.

HK Prizma

4:5 OT

HK Liepāja/Optibet

OHL
Volvo SC
19:15 13.02.2018.

HK Kurbads

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:00 15.02.2018.

Latvija U-18

4:0

Austrijas U-18 izlase

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
19:30 15.02.2018.

Latvijas klubu izlase

6:4

Latvijas klubu izlase 2

Baltic Cup
Valmiera
20:00 15.02.2018.

Latvijas izlase

6:1

Austrijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Dānija
15:30 16.02.2018.

Dānija U-18

2:3

Austrijas U-18 izlase

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
15:30 16.02.2018.

Lietuvas izlase

6:2

Latvijas klubu izlase 2

Baltic Cup
Valmiera
19:00 16.02.2018.

Latvija U-18

3:2

Norvēģija U-18

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
19:30 16.02.2018.

Latvijas klubu izlase

7:0

Igaunijas izlase

Baltic Cup
Valmiera
20:00 16.02.2018.

Latvijas izlase

3:5

Francijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Dānija
12:00 17.02.2018.

Igaunijas izlase

0:6

Latvijas klubu izlase 2

Baltic Cup
Volvo SC
12:30 17.02.2018.

Austrijas U-18 izlase

1:7

Norvēģija U-18

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
15:10 17.02.2018.

Latvijas klubu izlase

6:2

Lietuvas izlase

Baltic Cup
Volvo SC
16:00 17.02.2018.

Dānija U-18

2:1 SO

Latvija U-18

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
17:00 17.02.2018.

Latvijas izlase

2:3 SO

Dānijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Dānija
19:15 21.02.2018.

HS Rīga

-

HK Liepāja/Optibet

OHL
HH Rīga
19:15 21.02.2018.

HK MOGO

-

HK Kurbads

OHL
Mogo
19:30 21.02.2018.

HK Zemgale LLU

-

HK Prizma

OHL
Jelgava

Calendar

February 2018

M Tu W Th F Sa Su
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
1
2
3
4

Optibet Hockey League

Standings

Place Team Games Points
1. HK MOGO 29 70
2. HK Kurbads 29 58
3. HK Liepāja/Optibet 29 57
4. HK Zemgale LLU 29 42
5. HS Rīga 29 19
6. HK Prizma 29 15

Statistics

National championship scoring leaders

Place Surname, Name Goals Assists Points
1. Sandis Zolmanis 15 23 38
2. Edgars Homjakovs 9 28 37
3. Martins Lavrovs 11 24 35
4. Elviss Želubovskis 13 20 33
5. Ronalds Cinks 7 24 31
6. Bruno Zabis 13 16 29

Championships

Calendar

February 2018

M Tu W Th F Sa Su
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
1
2
3
4

Search player

Major events

Twitter