"Mogo" bullīšos pieveic Virslīgas līderi, "Kurbads" labdarības spēlē uzvar "Prizmu"

Trešdien, 21. decembrī Latvijas hokeja virslīgā tika aizvadītas divas regulārās sezonas spēles. HK „Mogo” pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja turnīra līdervienību „Zemgali/LLU”, savukārt „Kurbads” ar 6:1 apspēlēja „Prizmu”.

HK Kurbads - HK Prizma 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Šī spēle notika labdarības noskaņās, un ienākumi tika ziedoti mūziķa Ūdrīša atbalstam. Uzvarētāju ridnās ar diviem vārtiem izcēlās komandas jaunpienācējs Juris Upītis. Vienus vārtus HK "Kurbads" labā guva Mārtiņš Gipters, Edgars Brancis, Aleksandrs Macijevskis un Bruno Zabis. Divas rezulatīvas piespēles izdarīja Toms Hartmanis un Sandis Zolmanis. Viesu labā vienīgos vārtius guva komandas kapteinis Viktors Lobačovs.

HK Mogo - HK Zemgale/LLU 3:2 PSM (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)

„Mogo” un „Zemgales/LLU” spēle, kas bija divu kopvērtējuma vadošo komandu spēle, tā pa īsto ieskrējās otrā perioda vidū, kad īsā brīdī tika gūti trīs vārti un atklāts rezultāts.

Šajā spēlē HK "Mogo" savu vārtu drošību uzticēja Henrijam Ančam, HK "Zemgale/LLU" - Reinim Petkum. Līdzīgi kā iepriekšējā mačā ar HK "Prizma", arī šoreiz abu komandu vārtsargi ilgi atstāja savus vārtus neskartus. Un tikai spēles 26.minūtē Jānim Bērziņam izdevās pārspēt Anču, izvirzot jelgavniekus vadībā. Otrās trešdaļas vidū divarpus minūšu laikā Andris Siksnis vispirms izlīdzināja rezultātu un Emīls Potāpovs jau vadībā izvirzīja Mogo. Trešā perioda sākumā Raimonds Upenieks izmantoju lielo vairākumu un guva otros vārtus Zemgale/LLU labā. Spēle pamatlaiks beidzās neizšķirti 2:2.

Arī papildlaikā rezultāts vairs nemainījās, un mača liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā. Ančs bija pārāks visos piecos izgājienos, bet Petku piektajā reizē izdevās pārspēt Krišam Lipsbergam, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:2. Mogo rindās par mača labāko spēlētāju tika atzīts Juris Ziemiņš, bet jelgavieniekiem - vārtsargs Reinis Petkus.