"Kurbadam" svarīga uzvara pār "Zemgali", panākumi arī "Mogo" un "Liepājai"

Sestdien, 25. februārī Latvijas hokeja virslīgā tika aizvadītas trīs regulārās sezonas spēles. Centrālajā kārtas spēlē HK "Kurbads" izcīnīja minimālu uzvaru (2:1) pār tiešajiem konkurentiem turnīra tabulā HK "Zemgale/LLU". Citās spēlēs HK "Mogo" viesos ar 6:1 uzvarēja HS "Rīga" un HK "Liepāja" izbraukumā ar 14:6 pārliecinoši uzveica HK "Prizma".

HK Kurbads - HK Zemgale/LLU 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, bet vārti tā arī netika gūti. Vārti tika atslēgti otrās trešdaļas pirmajā daļā. Vispirms Juris Upītis atklāja rezultātu, pārspējot jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani, bet divas minūtes vēlāk laukuma saimnieki dubultoja pārsvaru, kad vairākumu realizēja Aleksandrs Galkins, panākot 2:0.

Trešajā trešdaļā viesiem beidzot izdevās atslēgt mājinieku cietoksni, kad Olafs Aploks pārspēja Mārtiņu Raitumu, panākot 2:1. Atlikušajā laikā HK „Zemgalei”/LLU, neskatoties uz visiem centieniem, izvairīties no zaudējuma neizdevās un laimīgu uzvaru svinēja HK „Kurbads”.

Šis panākums ļāva HK „Kurbads” hokejistiem kopvērtējumā panākt HK „Zemgali”/LLU, abu vienību kontā tagad ir 61 punkts.

HS Rīga - HK Mogo 1:6 (1:3, 0:2, 0:1)

HK "Mogo" hokejistiem jau pirmajā trešdaļā izdevās trīs reizes pārspēt HS "Rīga" vārtsargu Deniju Romanovski - divi precīzi metieni Rūdolfa Prūša, viens Andra Sikšņa kontā. Savukārt Henrija Anča sargātajos vārtos vienu ripu iemeta Emīls Potāpovs. Otrajā periodā Prūsis guva savus trešos vārtos, bet piekto ripu HS "Rīga" vārtos iemeta Juris Ziemiņš. Pirms trešās trešdaļas abas komandas veica vārtsargu maiņu - Anča vietā stājās Konstantīns Šipunovs, Romanovska vietā Normunds Borskovičs. Abi vārtu vīri darbojas ļoti atzīstami - šajā periodā tika gūti tikai vieni vārti. Spēles 52.minūtē Borskoviču pārspēja Andrejs Smirnovs, un "Mogo" izcīnīja uzvaru ar 6:1.

HK Prizma - HK Liepāja 6:14 (3:3, 2:5, 1:6)

Līdzīga cīņa laukumā bija vērojama pirmajā trešdaļā, kurā pretinieki guva pa trim vārtiem divas reizes vadībā izvirzoties viesiem un vienu laukuma saimniekiem. Otrās trešdaļas sākumā Roberts Štelmahers un Kārlis Ozoliņš liepājniekiem panāca 5:3, bet trešdaļas vidū Vladislavs Koniševs „Prizmai” guva ceturtos vārtus. Tad sekoja liepājnieku trieciens, pusotras minūtes laikā Raimonds Tūbelis, Valters Freijs un Kārlis Ozoliņš panāca jau 8:4 par labu kurzemniekiem, bet nedaudz vēlāk Viktors Lobačovs „Prizmas” deficītu samazināja līdz 5:8.

Trešajā trešdaļā turpinājās atklātais hokejs, kurā krietni pārāki bija liepājnieki, galarezultātā izcīnot uzvaru ar 14:6. Hattick liepājnieku rindās sasniedza Valters Freijs un Kārlis Ozoliņš, kura kontā arī četras rezultatīvas piespēles. Divus vārtus liepājniekiem klubā atgriezušais Martins Lavrovs un Egils Kalns. Sešas rezultatīvas piespēles Ralfam Grīnbergam.