19:30 22.08.2018.

Latvija U-16

11:2

Austrija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Austrija
16:00 23.08.2018.

Latvija U-16

5:3

Vācija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Austrija
11:00 24.08.2018.

Latvija U-16

4:8

Šveice U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Austrija
19:15 31.08.2018.

HSR 2002

6:5 PL

Venta 2002

JAHL
HH Rīga
12:00 01.09.2018.

HSR 2002

2:5

Venta 2002

JAHL
HH Rīga
12:15 02.09.2018.

Prizma

4:8

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
15:00 02.09.2018.

Zemgale Juniors

0:4

Pārdaugava

JAHL
Jelgava
13:00 08.09.2018.

HK Prizma

6:1

HS Rīga

OHL
Volvo SC
13:30 08.09.2018.

HK MOGO

4:2

HK Lido

OHL
Mogo
15:00 08.09.2018.

HK Kurbads

7:1

HK Liepāja

OHL
Kurbads ledus halle
12:15 09.09.2018.

Pārdaugava

2:0

Valmieras HK

JAHL
Volvo SC
14:30 09.09.2018.

Mārupe/Ako

6:5 PL

Prizma

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:30 09.09.2018.

Venta 2002

3:2 PSM

Liepājas SSS

JAHL
Ventspils
18:45 09.09.2018.

HK Dinaburga

13:1

Zemgale Juniors

JAHL
Daugavpils
19:00 11.09.2018.

HK Prizma

2:0

HK MOGO

OHL
Volvo SC
19:00 12.09.2018.

HK Kurbads

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 12.09.2018.

HK Liepāja

4:5 PL

HS Rīga

OHL
Liepāja
13:30 15.09.2018.

HK Lido

1:7

HK Prizma

OHL
Mogo
15:00 15.09.2018.

HK Kurbads

3:4

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
16:00 15.09.2018.

HK Zemgale LLU

7:1

HK Liepāja

OHL
Jelgava
12:15 16.09.2018.

Prizma

2:7

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
13:00 16.09.2018.

Zemgale Juniors

2:3

Liepājas SSS

JAHL
Jelgava
13:50 16.09.2018.

Valmieras HK

1:5

Venta 2002

JAHL
Valmiera
15:00 16.09.2018.

Pārdaugava

2:5

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
19:00 19.09.2018.

HK Kurbads

11:1

HK Lido

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 19.09.2018.

HK MOGO

7:0

HS Rīga

OHL
Mogo
19:30 19.09.2018.

HK Zemgale LLU

4:3 PSM

HK Prizma

OHL
Jelgava
13:30 22.09.2018.

HK Lido

1:3

HS Rīga

OHL
Mogo
16:00 22.09.2018.

HK Zemgale LLU

0:5

HK MOGO

OHL
Jelgava
17:00 22.09.2018.

HK Liepāja

2:7

HK Prizma

OHL
Liepāja
12:00 23.09.2018.

Valmieras HK

7:5

Prizma

JAHL
Valmiera
13:00 23.09.2018.

Zemgale Juniors

3:4

HSR 2002

JAHL
Jelgava
14:00 23.09.2018.

Pārdaugava

1:6

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
15:30 23.09.2018.

HK Dinaburga

4:0

Mārupe/Ako

JAHL
Daugavpils
19:00 25.09.2018.

HK Prizma

2:1

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
19:15 26.09.2018.

HK MOGO

3:2 PL

HK Liepāja

OHL
Mogo
13:30 29.09.2018.

HK MOGO

5:4

HK Kurbads

OHL
Mogo
12:00 30.09.2018.

Pārdaugava

2:3

Prizma

JAHL
Volvo SC
16:00 30.09.2018.

HK Dinaburga

5:4 PL

Liepājas SSS

JAHL
Daugavpils
19:00 03.10.2018.

HK Kurbads

7:1

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 03.10.2018.

HK MOGO

3:1

HK Liepāja

OHL
Mogo
19:30 03.10.2018.

HK Zemgale LLU

4:3

HS Rīga

OHL
Jelgava
13:00 06.10.2018.

HS Rīga

3:10

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
13:00 06.10.2018.

HK Prizma

4:2

HK Lido

OHL
Volvo SC
17:00 06.10.2018.

HK Liepāja

0:3

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
12:15 07.10.2018.

Prizma

1:8

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
15:00 07.10.2018.

HSR 2002

5:4 PL

Liepājas SSS

JAHL
HH Rīga
15:15 07.10.2018.

Valmieras HK

2:1 PL

HK Dinaburga

JAHL
Valmiera
19:00 09.10.2018.

HK Prizma

2:3

HS Rīga

OHL
Volvo SC
19:15 10.10.2018.

HK Lido

5:0

HK Liepāja

OHL
Mogo
19:30 10.10.2018.

HK Zemgale LLU

3:1

HK Kurbads

OHL
Jelgava
13:00 13.10.2018.

HS Rīga

8:0

HK Lido

OHL
HH Rīga
13:30 13.10.2018.

HK MOGO

3:1

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
17:00 13.10.2018.

HK Liepāja

3:2

HK Kurbads

OHL
Liepāja
14:15 14.10.2018.

Liepājas SSS

8:1

Prizma

JAHL
Liepāja
14:25 14.10.2018.

Mārupe/Ako

3:1

Valmieras HK

JAHL
Mārupes Ledus Halle
17:00 14.10.2018.

Venta 2002

4:2

Zemgale Juniors

JAHL
Ventspils
19:15 17.10.2018.

HK MOGO

3:2

HK Prizma

OHL
Mogo
19:30 17.10.2018.

HK Zemgale LLU

4:2

HK Lido

OHL
Jelgava
19:30 17.10.2018.

HK Liepāja

0:W

HS Rīga

OHL
Liepāja
15:30 19.10.2018.

Txuri Urdin

2:6

HC Donbass

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
19:30 19.10.2018.

HK Kurbads

9:2

Skautafelag Akureyrar

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
13:00 20.10.2018.

HS Rīga

4:2

HK Zemgale LLU

OHL
HH Rīga
13:00 20.10.2018.

HK Prizma

3:1

HK Liepāja

OHL
Volvo SC
13:30 20.10.2018.

HK Lido

4:6

HK MOGO

OHL
Mogo
14:00 20.10.2018.

HC Donbass

6:3

Skautafelag Akureyrar

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
18:00 20.10.2018.

HK Kurbads

9:1

Txuri Urdin

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
12:15 21.10.2018.

Prizma

4:3

Zemgale Juniors

JAHL
Volvo SC
14:00 21.10.2018.

Txuri Urdin

2:3

Skautafelag Akureyrar

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
14:30 21.10.2018.

Mārupe/Ako

4:3 PL

Pārdaugava

JAHL
Mārupes Ledus Halle
17:00 21.10.2018.

Liepājas SSS

2:1 PL

Valmieras HK

JAHL
Liepāja
18:00 21.10.2018.

HK Kurbads

2:1

HC Donbass

Kontinentālais Kauss
Kurbads ledus halle
18:45 21.10.2018.

HK Dinaburga

8:2

HSR 2002

JAHL
Daugavpils
13:45 23.10.2018.

Liepājas SSS

6:2

Pārdaugava

JAHL
Liepāja
18:15 23.10.2018.

Venta 2002

3:4 PL

HK Dinaburga

JAHL
Ventspils
19:00 23.10.2018.

HK Prizma

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
20:00 23.10.2018.

Valmieras HK

4:5 PL

Zemgale Juniors

JAHL
Valmiera
19:00 24.10.2018.

HK Kurbads

6:2

HK Lido

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 24.10.2018.

HK MOGO

4:3 PSM

HS Rīga

OHL
Mogo
13:00 25.10.2018.

Liepājas SSS

8:3

Mārupe/Ako

JAHL
Liepāja
15:00 25.10.2018.

Pārdaugava

3:4

Zemgale Juniors

JAHL
Volvo SC
18:15 25.10.2018.

HK Dinaburga

12:3

Prizma

JAHL
Daugavpils
18:30 25.10.2018.

Venta 2002

2:3 PSM

HSR 2002

JAHL
Ventspils
13:30 27.10.2018.

HK MOGO

6:1

HK Lido

OHL
Mogo
14:30 27.10.2018.

Zemgale Juniors

6:3

Mārupe/Ako

JAHL
Jelgava
15:00 27.10.2018.

HK Kurbads

2:5

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
17:04 27.10.2018.

HK Liepāja

2:3

HK Prizma

OHL
Liepāja
12:15 28.10.2018.

Prizma

4:5

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
14:45 28.10.2018.

Zemgale Juniors

3:5

HK Dinaburga

JAHL
Jelgava
15:30 28.10.2018.

Valmieras HK

3:2

Pārdaugava

JAHL
Valmiera
19:00 30.10.2018.

HK Prizma

3:2 PSM

HK MOGO

OHL
Volvo SC
19:15 31.10.2018.

HK Lido

0:3

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
19:15 31.10.2018.

HS Rīga

1:4

HK Liepāja

OHL
HH Rīga
13:00 03.11.2018.

Mārupe/Ako

2:4

HSR 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 03.11.2018.

HK Lido

4:7

HK Prizma

OHL
Mogo
15:00 03.11.2018.

HK Kurbads

5:1

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
16:00 03.11.2018.

HK Zemgale LLU

3:4 PSM

HK Liepāja

OHL
Jelgava
13:00 04.11.2018.

HSR 2002

3:4

Prizma

JAHL
HH Rīga
14:00 04.11.2018.

Liepājas SSS

4:6

Zemgale Juniors

JAHL
Liepāja
16:00 04.11.2018.

Venta 2002

5:2

Valmieras HK

JAHL
Ventspils
17:30 04.11.2018.

HK Dinaburga

7:5

Pārdaugava

JAHL
Daugavpils
20:00 07.11.2018.

Latvija U-20

3:2

Austrija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Dānija
12:00 08.11.2018.

Latvija U-17

2:1

Kazahstāna U-17

Turnīrs Minskā
Minska, Baltkrievija
13:15 08.11.2018.

Latvijas izlase

4:1

Slovēnijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Minska, Baltkrievija
15:30 08.11.2018.

Latvijas klubu izlase

4:1

Igaunijas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
17:40 08.11.2018.

Latvija U-18

3:1

Norvēģija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Ozo
19:00 08.11.2018.

Lietuvas izlase

3:2 PSM

Japānas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
20:00 08.11.2018.

Dānija U-20

1:2

Latvija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Dānija
20:00 08.11.2018.

Latvija U-16

7:8 PSM

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
12:00 09.11.2018.

Baltkrievija U-20

2:3 PL

Latvija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Dānija
12:00 09.11.2018.

Krievija U-16

6:2

Latvija U-17

Turnīrs Minskā
Minska, Baltkrievija
14:30 09.11.2018.

Francijas izlase

1:4

Latvijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Minska, Baltkrievija
15:30 09.11.2018.

Igaunijas izlase

3:7

Rumānijas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
17:40 09.11.2018.

Latvija U-18

6:3

Norvēģija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Ozo
19:00 09.11.2018.

Baltkrievijas klubu izlase

1:5

Japānas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
20:00 09.11.2018.

Norvēģija U-16

2:7

Latvija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
13:10 10.11.2018.

Latvija U-18

2:3

Norvēģija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Ozo
13:30 10.11.2018.

Latvija U-16

2:3

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
15:30 10.11.2018.

Rumānijas izlase

1:2

Latvijas klubu izlase

Baltijas kauss
Viļņa
15:30 10.11.2018.

Baltkrievija U-17

8:1

Latvija U-17

Turnīrs Minskā
Minska, Baltkrievija
17:00 10.11.2018.

Latvijas Sieviešu izlase

1:6 PSM

Polijas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Valmiera
18:30 10.11.2018.

Latvijas izlase

2:1 PSM

Baltkrievijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Minska, Baltkrievija
19:00 10.11.2018.

Lietuvas izlase

0:1

Baltkrievijas klubu izlase

Baltijas kauss
Viļņa
10:30 11.11.2018.

Latvijas Sieviešu izlase

0:7

Polijas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Valmiera
12:00 11.11.2018.

Prizma

4:3

Valmieras HK

JAHL
Volvo SC
12:00 11.11.2018.

Baltkrievijas klubu izlase

4:3

Rumānijas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
14:30 11.11.2018.

Mārupe/Ako

1:4

HK Dinaburga

JAHL
Mārupes Ledus Halle
15:15 11.11.2018.

Venta 2002

7:3

Pārdaugava

JAHL
Ventspils
15:30 11.11.2018.

Latvijas klubu izlase

3:0

Japānas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
19:00 11.11.2018.

Igaunijas izlase

-

Lietuvas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
19:00 13.11.2018.

HK Kurbads

6:0

HK Liepāja

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 14.11.2018.

HK Zemgale LLU

3:4

HK Prizma

OHL
Jelgava
15:30 16.11.2018.

HK Kurbads

2:6

HC Gomel

Kontinentālais Kauss
Francija
13:00 17.11.2018.

HS Rīga

5:0

HK Lido

OHL
HH Rīga
13:30 17.11.2018.

HK MOGO

4:2

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
16:00 17.11.2018.

Arlan Kokshetau

4:3 PL

HK Kurbads

Kontinentālais Kauss
Francija
19:00 18.11.2018.

HK Kurbads

3:2

HC Lyon

Kontinentālais Kauss
Francija
11:30 19.11.2018.

Prizma

2:4

Pārdaugava

JAHL
Volvo SC
12:00 19.11.2018.

Mārupe/Ako

4:5

Venta 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:15 19.11.2018.

Liepājas SSS

3:2

HK Dinaburga

JAHL
Liepāja
19:00 20.11.2018.

HK Prizma

1:0

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
19:30 21.11.2018.

HK Zemgale LLU

6:2

HS Rīga

OHL
Jelgava
19:30 21.11.2018.

HK Liepāja

1:6

HK MOGO

OHL
Liepāja
19:15 22.11.2018.

HK Lido

0:8

HK Kurbads

OHL
Mogo
19:30 22.11.2018.

Liepājas SSS

6:2

Venta 2002

JAHL
Liepāja
13:00 24.11.2018.

HS Rīga

2:3 PL

HK Prizma

OHL
HH Rīga
13:30 24.11.2018.

HK Lido

1:4

HK Liepāja

OHL
Mogo
15:00 24.11.2018.

HK Kurbads

5:2

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
14:00 25.11.2018.

Venta 2002

7:0

Prizma

JAHL
Ventspils
14:30 25.11.2018.

Mārupe/Ako

3:2 PL

Zemgale Juniors

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:15 25.11.2018.

Liepājas SSS

2:0

HSR 2002

JAHL
Liepāja
18:00 25.11.2018.

HK Dinaburga

8:2

Valmieras HK

JAHL
Daugavpils
19:00 28.11.2018.

HK Kurbads

3:1

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 28.11.2018.

HK MOGO

5:3

HK Liepāja

OHL
Mogo
19:30 28.11.2018.

HK Zemgale LLU

1:4

HS Rīga

OHL
Jelgava
13:00 01.12.2018.

HK Prizma

6:2

HK Lido

OHL
Volvo SC
13:30 01.12.2018.

HK MOGO

4:0

HK Kurbads

OHL
Mogo
17:00 01.12.2018.

HK Liepāja

2:3

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
12:15 02.12.2018.

Prizma

4:5

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
13:00 02.12.2018.

Zemgale Juniors

4:7

Venta 2002

JAHL
Jelgava
14:05 02.12.2018.

Valmieras HK

5:3

Mārupe/Ako

JAHL
Valmiera
19:15 05.12.2018.

HS Rīga

2:4

HK Prizma

OHL
HH Rīga
19:30 05.12.2018.

HK Zemgale LLU

3:2 PSM

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:30 05.12.2018.

HK Liepāja

8:3

HK Lido

OHL
Liepāja
13:30 08.12.2018.

HK Lido

1:2 PSM

HS Rīga

OHL
Mogo
16:00 08.12.2018.

HK Zemgale LLU

3:2

HK MOGO

OHL
Jelgava
17:00 08.12.2018.

HK Liepāja

0:4

HK Kurbads

OHL
Liepāja
12:15 09.12.2018.

Pārdaugava

3:1

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
14:00 09.12.2018.

HSR 2002

4:3

HK Dinaburga

JAHL
HH Rīga
14:00 09.12.2018.

Zemgale Juniors

16:2

Prizma

JAHL
Jelgava
14:00 09.12.2018.

Latvija U-20

1:3

Francija U-20

U-20 PČ
Vācija
15:50 09.12.2018.

Valmieras HK

2:1 PL

Liepājas SSS

JAHL
Valmiera
19:00 11.12.2018.

HK Prizma

-

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
20:00 11.12.2018.

Latvija U-20

-

Austrija U-20

U-20 PČ
Vācija
17:30 12.12.2018.

Latvija U-20

-

Vācija U-20

U-20 PČ
Vācija
19:00 12.12.2018.

HK Kurbads

-

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 12.12.2018.

HSR 2002

-

Zemgale Juniors

JAHL
HH Rīga
15:30 13.12.2018.

Baltkrievija U-18

-

Kazahstāna U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Jelgava
19:00 13.12.2018.

Latvija U-18

-

Austrijas U-18 izlase

U-18 izlases pārbaudes spēles
Jelgava
14:00 14.12.2018.

Latvija U-20

-

Norvēģija U-20

U-20 PČ
Vācija
15:30 14.12.2018.

Kazahstāna U-18

-

Austrijas U-18 izlase

U-18 izlases pārbaudes spēles
Jelgava
19:00 14.12.2018.

Latvija U-18

-

Baltkrievija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Jelgava
12:30 15.12.2018.

Austrijas U-18 izlase

-

Baltkrievija U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Jelgava
16:00 15.12.2018.

Latvija U-18

-

Kazahstāna U-18

U-18 izlases pārbaudes spēles
Jelgava
21:00 15.12.2018.

Baltkrievija U-20

-

Latvija U-20

U-20 PČ
Vācija
16.12.2018.

HK Dinaburga

-

Venta 2002

JAHL
Daugavpils
12:15 16.12.2018.

Pārdaugava

-

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
14:30 16.12.2018.

Zemgale Juniors

-

Valmieras HK

JAHL
Jelgava
19:15 19.12.2018.

HK MOGO

-

HK Prizma

OHL
Mogo
19:30 19.12.2018.

HK Zemgale LLU

-

HK Lido

OHL
Jelgava
19:30 19.12.2018.

HK Liepāja

-

HS Rīga

OHL
Liepāja
18:00 20.12.2018.

HK Dinaburga

-

Zemgale Juniors

JAHL
Daugavpils
22.12.2018.

Mārupe/Ako

-

Venta 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
12:30 22.12.2018.

HK Lido

-

HK MOGO

OHL
Mogo
13:00 22.12.2018.

HK Prizma

-

HK Liepāja

OHL
Volvo SC
13:00 22.12.2018.

HS Rīga

-

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
23.12.2018.

Mārupe/Ako

-

Liepājas SSS

JAHL
Mārupes Ledus Halle
23.12.2018.

Prizma

-

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
23.12.2018.

Zemgale Juniors

-

Pārdaugava

JAHL
Jelgava
27.12.2018.

Pārdaugava

-

Valmieras HK

JAHL
Volvo SC
27.12.2018.

Mārupe/Ako

-

Prizma

JAHL
Mārupes Ledus Halle
27.12.2018.

Venta 2002

-

Liepājas SSS

JAHL
Ventspils
29.12.2018.

Pārdaugava

-

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
17:00 29.12.2018.

HK Liepāja

-

HK Lido

OHL
Liepāja
30.12.2018.

HSR 2002

-

Pārdaugava

JAHL
HH Rīga
03.01.2019.

Prizma

-

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
03.01.2019.

Zemgale Juniors

-

Liepājas SSS

JAHL
Jelgava
03.01.2019.

Valmieras HK

-

Venta 2002

JAHL
Valmiera
03.01.2019.

Pārdaugava

-

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
13:00 05.01.2019.

HS Rīga

-

HK MOGO

OHL
HH Rīga
13:30 05.01.2019.

HK Lido

-

HK Kurbads

OHL
Mogo
06.01.2019.

Zemgale Juniors

-

HSR 2002

JAHL
Jelgava
06.01.2019.

Valmieras HK

-

Prizma

JAHL
Valmiera
06.01.2019.

Pārdaugava

-

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
06.01.2019.

HK Dinaburga

-

Mārupe/Ako

JAHL
Daugavpils
19:00 09.01.2019.

HK Kurbads

-

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 09.01.2019.

HK MOGO

-

HK Lido

OHL
Mogo
19:30 09.01.2019.

HK Liepāja

-

HK Prizma

OHL
Liepāja
13:00 12.01.2019.

HK Prizma

-

HK MOGO

OHL
Volvo SC
13:00 12.01.2019.

HS Rīga

-

HK Liepāja

OHL
HH Rīga
13:30 12.01.2019.

HK Lido

-

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
16.01.2019.

HSR 2002

-

Mārupe/Ako

JAHL
HH Rīga
19:00 16.01.2019.

HK Kurbads

-

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 16.01.2019.

HK Lido

-

HK Prizma

OHL
Mogo
19:30 16.01.2019.

HK Zemgale LLU

-

HK Liepāja

OHL
Jelgava
13:00 19.01.2019.

HS Rīga

-

HK MOGO

OHL
HH Rīga
15:00 19.01.2019.

HK Kurbads

-

HK Lido

OHL
Kurbads ledus halle
16:00 19.01.2019.

HK Zemgale LLU

-

HK Prizma

OHL
Jelgava
19:15 23.01.2019.

HS Rīga

-

HK Lido

OHL
HH Rīga
19:15 23.01.2019.

HK MOGO

-

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
19:30 23.01.2019.

HK Liepāja

-

HK Kurbads

OHL
Liepāja
13:00 26.01.2019.

HK Prizma

-

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
13:00 26.01.2019.

HS Rīga

-

HK Zemgale LLU

OHL
HH Rīga
17:00 26.01.2019.

HK Liepāja

-

HK MOGO

OHL
Liepāja
19:00 29.01.2019.

HK Prizma

-

HS Rīga

OHL
Volvo SC
19:00 30.01.2019.

HK Kurbads

-

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 30.01.2019.

HK Lido

-

HK Liepāja

OHL
Mogo
25.02.2019.

HK MOGO

-

HS Rīga

OHL
Mogo
09.03.2019.

Valmieras HK

-

HSR 2002

JAHL
Valmiera

Kalendārs

Decembris 2018

P O T C P S Sv
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
1
2
3
4
5
6

OHL turnīra tabula

Turnīra tabula

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. HK Prizma 21 47
2. HK MOGO 19 44
3. HK Kurbads 21 37
4. HK Zemgale LLU 21 35
5. HS Rīga 20 30
6. HK Liepāja 21 16
7. HK Lido 19 4

Statistika

OHL rezultatīvākie spēlētāji

Vieta Vārds Vārti Piespēles Punkti
1. Edgars Homjakovs 12 12 24
2. Edijs Brahmanis 12 12 24
3. Mārtiņš Cipulis 11 12 23
4. Jānis Sprukts 5 18 23
5. Juris Upītis 7 13 20
6. Aleksejs Širokovs 6 14 20
7. Vladislavs Adeļsons 11 7 18

Izlases

Čempionāti

Kalendārs

Decembris 2018

P O T C P S Sv
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
1
2
3
4
5
6

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter