19:00 30.01.2018.

HK Prizma

6:2

HS Rīga

OHL
Volvo SC
19:15 31.01.2018.

HK MOGO

8:1

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
19:30 31.01.2018.

HK Liepāja/Optibet

2:3 PSM

HK Kurbads

OHL
Liepāja
13:00 03.02.2018.

HK Prizma

2:4

HK MOGO

OHL
Volvo SC
13:30 03.02.2018.

HK Liepāja/Optibet

7:3

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
16:00 03.02.2018.

HK Kurbads

8:2

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
21:00 04.02.2018.

Latvijas izlase

0:2

Kanādas izlase

Arēna Rīga
19:30 06.02.2018.

HK MOGO

3:2 PL

HK Kurbads

Latvijas Kauss
Arēna Rīga
19:15 08.02.2018.

HK MOGO

4:3 PL

HS Rīga

OHL
Mogo
13:00 10.02.2018.

HK Prizma

1:7

HK Liepāja/Optibet

OHL
Volvo SC
13:30 10.02.2018.

HK MOGO

7:1

HS Rīga

OHL
Mogo
16:15 10.02.2018.

HK Zemgale LLU

2:3

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:00 13.02.2018.

HK Prizma

4:5 PL

HK Liepāja/Optibet

OHL
Volvo SC
19:15 13.02.2018.

HK Kurbads

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:00 15.02.2018.

Latvija U-18

4:0

Austrijas U-18 izlase

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
19:30 15.02.2018.

Latvijas klubu izlase

6:4

Latvijas klubu izlase 2

Baltic Cup
Valmiera
20:00 15.02.2018.

Latvijas izlase

6:1

Austrijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Dānija
15:30 16.02.2018.

Dānija U-18

2:3

Austrijas U-18 izlase

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
15:30 16.02.2018.

Lietuvas izlase

6:2

Latvijas klubu izlase 2

Baltic Cup
Valmiera
19:00 16.02.2018.

Latvija U-18

3:2

Norvēģija U-18

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
19:30 16.02.2018.

Latvijas klubu izlase

7:0

Igaunijas izlase

Baltic Cup
Valmiera
20:00 16.02.2018.

Latvijas izlase

3:5

Francijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Dānija
12:00 17.02.2018.

Igaunijas izlase

0:6

Latvijas klubu izlase 2

Baltic Cup
Volvo SC
12:30 17.02.2018.

Austrijas U-18 izlase

1:7

Norvēģija U-18

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
15:10 17.02.2018.

Latvijas klubu izlase

6:2

Lietuvas izlase

Baltic Cup
Volvo SC
16:00 17.02.2018.

Dānija U-18

2:1 PSM

Latvija U-18

4 NĀCIJU TURNĪRS
Liepāja
17:00 17.02.2018.

Latvijas izlase

2:3 PSM

Dānijas izlase

Euro Ice Hockey Challenge
Dānija
19:15 21.02.2018.

HK MOGO

4:3 PL

HK Kurbads

OHL
Mogo
19:30 21.02.2018.

HK Zemgale LLU

3:0

HK Prizma

OHL
Jelgava
19:30 21.02.2018.

HS Rīga

2:3

HK Liepāja/Optibet

OHL
Liepāja
13:30 24.02.2018.

HK MOGO

2:10

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
13:30 24.02.2018.

HK Liepāja/Optibet

5:2

HK Kurbads

OHL
Liepāja
13:30 25.02.2018.

HK MOGO

2:3 PL

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
13:30 25.02.2018.

HK Liepāja/Optibet

3:5

HK Kurbads

OHL
Liepāja
19:15 28.02.2018.

HK Kurbads

6:1

HK Liepāja/Optibet

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 28.02.2018.

HK Zemgale LLU

1:3

HK MOGO

OHL
Jelgava
19:30 28.02.2018.

HSR 2001

3:2 PSM

Lido

1.līga
HH Rīga
20:30 28.02.2018.

Mārupe

4:5 PL

Venta 2002

1.līga
INBOX.LV
19:15 01.03.2018.

HK Kurbads

5:3

HK Liepāja/Optibet

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 01.03.2018.

HK Zemgale LLU

4:6

HK MOGO

OHL
Jelgava
19:30 01.03.2018.

HSR 2001

2:4

Lido

1.līga
HH Rīga
20:45 01.03.2018.

Mārupe

4:3

Venta 2002

1.līga
Ozo
13:30 04.03.2018.

HK MOGO

3:4

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
15:00 04.03.2018.

Venta 2002

2:1

Mārupe

1.līga
Ventspils
16:45 04.03.2018.

Lido

4:6

HSR 2001

1.līga
Mogo
19:15 05.03.2018.

Lido

1:6

HSR 2001

1.līga
Mogo
19:30 05.03.2018.

Venta 2002

6:2

Mārupe

1.līga
Ventspils
19:30 06.03.2018.

HK Zemgale LLU

5:2

HK MOGO

OHL
Jelgava
18:15 11.03.2018.

HSR 2001

1:3

Venta 2002

1.līga
HH Rīga
19:30 12.03.2018.

HSR 2001

0:8

Venta 2002

1.līga
HH Rīga
19:40 12.03.2018.

HK Kurbads

3:2 PL

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:40 13.03.2018.

HK Kurbads

4:1

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 15.03.2018.

Venta 2002

3:1

HSR 2001

1.līga
Ventspils
19:40 16.03.2018.

HK Zemgale LLU

1:6

HK Kurbads

OHL
Jelgava
17:10 17.03.2018.

HK Zemgale LLU

0:1

HK Kurbads

OHL
Jelgava
20:15 02.04.2018.

Slovēnija U-18

1:2

Latvija U-18

U-18 PČ
Arēna Rīga
20:15 03.04.2018.

Latvija U-18

3:0

Norvēģija U-18

U-18 PČ
Arēna Rīga
20:15 05.04.2018.

Latvija U-18

3:1

Vācija U-18

U-18 PČ
Arēna Rīga
20:00 06.04.2018.

Norvēģijas izlase

3:2

Latvijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Norvēģija
20:15 06.04.2018.

Dānija U-18

1:4

Latvija U-18

U-18 PČ
Arēna Rīga
15:45 07.04.2018.

Norvēģijas izlase

6:2

Latvijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Norvēģija
20:15 08.04.2018.

Latvija U-18

2:1

Kazahstāna U-18

U-18 PČ
Arēna Rīga
20:30 08.04.2018.

Itālijas sieviešu izlase

5:1

Latvijas Sieviešu izlase

PČ sievietēm
Asiago, Itālija
13:30 09.04.2018.

Latvijas Sieviešu izlase

2:1

Polijas sieviešu izlase

PČ sievietēm
Asiago, Itālija
13:30 11.04.2018.

Latvijas Sieviešu izlase

2:1

Ķīnas sieviešu izlase

PČ sievietēm
Asiago, Itālija
19:30 11.04.2018.

Latvijas izlase

0:3

Somijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
18:00 12.04.2018.

Latvijas Sieviešu izlase

1:5

Dienvidkorejas sieviešu izlase

PČ sievietēm
Asiago, Itālija
19:30 12.04.2018.

Latvijas izlase

0:5

Somijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
18:00 14.04.2018.

Kazahstānas sieviešu izlase

0:1

Latvijas Sieviešu izlase

PČ sievietēm
Asiago, Itālija
18:00 20.04.2018.

Slovākijas izlase

4:1

Latvijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Slovākija
18:30 21.04.2018.

Slovākijas izlase

4:1

Latvijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Slovākija
19:40 26.04.2018.

Latvijas izlase

1:2 PL

Šveices izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
19:40 27.04.2018.

Latvijas izlase

0:3

Šveices izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
17:00 01.05.2018.

Latvijas izlase

1:6

Kanādas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Arēna Rīga
05.05.2018.

Norvēģijas izlase

2:3 PL

Latvijas izlase

Dānija
21:15 06.05.2018.

Latvijas izlase

1:8

Somijas izlase

Dānija
17:15 08.05.2018.

Korejas izlase

0:5

Latvijas izlase

Dānija
17:15 10.05.2018.

ASV izlase

3:2 PL

Latvijas izlase

Dānija
13:15 12.05.2018.

Latvijas izlase

3:1

Vācijas izlase

Dānija
21:15 14.05.2018.

Kanādas izlase

2:1 PL

Latvijas izlase

Dānija
21:15 15.05.2018.

Latvijas izlase

1:0

Dānijas izlase

Dānija
21:15 17.05.2018.

Zviedrijas izlase

3:2

Latvijas izlase

 

Kalendārs

Maijs 2018

P O T C P S Sv
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
1
2
3

Herningas apakšgrupa

B grupa

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. Somijas izlase 7 16
2. ASV izlase 7 16
3. Kanādas izlase 7 15
4. Latvijas izlase 7 13
5. Dānijas izlase 7 11
6. Vācijas izlase 7 7
7. Norvēģijas izlase 7 6
8. Korejas izlase 7 0

Statistika

Latvijas izlases spēlētāju statistika

Vieta Vārds Vārti Piespēles Punkti
1. Rūdolfs Balcers 4 2 6
2. Andris Džeriņš 3 2 5
3. Rodrigo Ābols 1 4 5
4. Miks Indrašis 0 5 5
5. Roberts Bukarts 2 2 4
6. Ronalds Ķēniņš 2 1 3
7. Teodors Bļugers 1 2 3
8. Rihards Bukarts 1 2 3
9. Uvis Jānis Balinskis 1 1 2

Izlases

Kalendārs

Maijs 2018

P O T C P S Sv
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
1
2
3

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter