18.02.2018 21:00

Latvijas sieviešu hokeja izlase turnīru Polijā noslēdz ar uzvaru un otro vietu

Ar panākumu Katovices turnīru svētdien noslēdza sieviešu hokeja valstsvienība, izcīnot otro vietu četru komandu konkurencē.

Lasīt vairāk
17.02.2018 21:47

Cipuļa 200. spēlē Latvija nenotur pārsvaru un bullīšos zaudē Dānijai

Pēdējā "Euro Ice Hockey Challenge" turnīra spēlē Dānijas pilsētā Herningā sestdien Latvijas valstsvienība pirmajā trešdaļā ieguva divu vārtu pārsvaru, taču to nenosargāja un pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:3 piekāpās mājiniecei Dānijai.

17.02.2018 21:00

Dāmu izlase turnīru Katovicē turpina ar neveiksmi pēcspēles metienos

Sāpīgu zaudējumu Katovices turnīrā sestdien piedzīvoja Latvijas dāmu valstsvienība.

17.02.2018 19:28

Juniori zaudē Dānijai 20 bullīšu sērijā, bet uzvar Četru nāciju turnīrā

Neskatoties uz zaudējumu pēcspēles metienu sērijā pret Dāniju ar 2:3, Latvijas U-18 izlase ar septiņiem punktiem trijos mačos triumfējusi Liepājā notiekošajā Četru nāciju turnīrā.

17.02.2018 17:38

Latvijas klubu izlase sakauj lietuviešus un izcīna Baltijas kausu

Sestdien Volvo ledus hallē Imantā Latvijas klubu hokeja izlase Baltijas kausa izcīņas spēlē ar rezultātu 6:2 sagrāva Lietuvas valstsvienību.

17.02.2018 08:00

Roberts Bukarts par savu pirmo spēli izlasē: Debija valstsvienībā man deva papildus motivāciju

Piektdien, 16.februāra mačā pret Francijas izlasi Roberts Bukarts aizvadīja savu 100.spēli Latvijas izlasē. Bukarts pēc cīņas dalījās atmiņās par savu pirmo maču valstsvienības kreklā, kā arī pastāstīja par zaudējumu (3:5) aizvadītajā spēlē pret Franciju.

17.02.2018 07:00

Latvijas sieviešu izlase turnīru Polijā sāk ar 7:2 uzvaru pār Ungārijas U-19 izlasi

Ar panākumu Katovices (Polija) turnīru piektdien sāka Latvijas sieviešu nacionālā hokeja izlase.

16.02.2018 22:27

Latvija gandrīz atspēlē trīs vārtu deficītu, bet beigās zaudē Francijai

Mača pirmajā periodā ielaižot trīs vārtus, Latvijas hokeja izlase spēja panākt rezultātu 3:4, taču ielaida vēl vienus vārtus un piedzīvoja zaudējumu „Euro Ice Hockey Challenge” turnīrā pret Francijas izlasi ar 3:5.

16.02.2018 21:00

Lavrovam un Gricinskim pa trim punktiem, klubu izlase ar 7:0 grauj igauņus

Otro uzvaru Baltijas kausā izcīnīja Latvijas klubu izlase, kas Valmierā ar rezultātu 7:0 sagrāva Igaunijas komandu. Savukārt Latvijas otrā izlase Valmierā ar 2:6 piekāpās Lietuvai.

16.02.2018 20:00

U-18 izlase izlaiž divu vārtu pārsvaru, tomēr izrauj uzvaru pār Norvēģiju

Liepājā notiekošajā Četru nāciju turnīrā Latvijas U-18 izlase sīvā cīņā pārspēja Norvēģijas vienaudžus ar 3:2. Uzvaras vārtus otrā perioda beigās guva Kristaps Skrastiņš.