Darbinieki

LHF Viceprezidents un Ģenerālsekretārs Viesturs Koziols E-pasts: viesturs.koziols@lhf.lv
Sporta direktors Edgars Buncis E-pasts: edgars.buncis@lhf.lv
Biroja vadītāja Oksana Sivicka E-pasts: oksana.sivicka@lhf.lv
Komunikācijas vadītājs Edgars Gaross E-pasts: edgars.gaross@lhf.lv,
Mārketinga vadītājs Roberts Pļāvējs E-pasts: roberts.plavejs@lhf.lv
Multimediju dizaina speciālists Dāvis Doršs E-pasts: davis.dorss@lhf.lv
Latvijas valstsvienību menedžeris Renārs Freibergs E-pasts: renars.freibergs@lhf.lv
Sekretāre Daiga Blankveina E-pasts: daiga.blankveina@lhf.lv
Sacensību direktors Toms Broks E-pasts: toms.broks@lhf.lv
OHL direktors  Māris Baldonieks E-pasts: maris.baldonieks@inbox.lv
Tiesnešu sektora vadītājs Ģirts Ūdris E-pasts: girts.udris@lhf.lv
Izlašu ekipējumu menedžeris Agris Bricis E-pasts: agris.bricis@lhf.lv
Komiteju tehniskais sekretārs Guntis Bāliņš E-pasts: guntis.bāliņš@lhf.lv
Tiesnešu sektora vadītāja vietnieks Krišs Kupčus E-pasts: kriss.kupcus@lhf.lv
LHF pārtsāvis ASV un Kanādā Viesturs Zariņš E-pasts: viesturs.zarins@lhf.lv
Sieviešu izlases galvenais treneris/sporta metodiķis Miks Golubovičs E-pasts: miks.golubovics@lhf.lv
LHF finanšu vadītājs Andris Aniņš E-pasts: andris.anins@lhf.lv

Sadarbības partneri