Darbinieki

LHF Viceprezidents un Ģenerālsekretārs Viesturs Koziols E-pasts: viesturs.koziols@lhf.lv
Sporta menedžeris Jānis Straupe E-pasts: janis.straupe@lhf.lv
LHF sporta direktors Edgars Buncis E-pasts: edgars.buncis@lhf.lv
Latvijas valstsvienību menedžeris Renārs Freibergs E-pasts: renars.freibergs@lhf.lv
Komunikācijas vadītājs Edgars Gaross E-pasts: edgars.gaross@lhf.lv
LHF biroja vadītāja  Oksana Sivicika E-pasts: oksana.sivicka@lhf.lv
LHF sacensību direktors Toms Broks E-pasts: toms.broks@lhf.lv
LHF Tiesnešu sektora vadītājs Ģirts Ūdris E-pasts: girts.udris@lhf.lv
Tiesnešu sektora vadītāja asistents  Krišs Kupčus E-pasts: kriss.kupcus@lhf.lv
LHF Komiteju vadītājs Guntis Bāliņš E-pasts: guntis.balins@lhf.lv
LHF metodiķis un sieviešu izlases galvenais treneris Miks Golubovičs E-pasts: miks.golbovics@lhf.lv
LHF mārketinga direktors Roberts Pļāvējs E-pasts: roberts.plavejs@lhf.lv
Multimediju speciālists Dāvis Doršs E-pasts: davis.dorss@lhf.lv
Ekipējumu menedžeris Agris Bricis E-pasts: agris.bricis@lhf.lv
OHL direktors Māris Baldonieks E-pasts: maris.baldonieks@lhf.lv
LHF Sekretāre Daiga Blankveina E-pasts: daiga.blankveina@lhf.lv
LHF pārtsāvis ASV un Kanādā Viesturs Zariņš E-pasts: viesturs.zarins@lhf.lv
LHF finanšu direktors Andris Aniņš E-pasts: andris.anins@lhf.lv

Sadarbības partneri