"Zemgalei" pārliecinoša uzvara pār "Mogo", "Kurbadam" minimāls panākums pār HS "Rīga"

Trešdien, 22. februārī Latvijas virslīgas hokeja čempionātā tika aizvadītas divas regulārās sezonas spēles. Pašreizējie Latvijas kausa ieguvēji HK "Mogo" izbraukumā ar 2:6 cieta neveiksmi pret HK "Zemgale/LLU", savukārt otrs Latvijas kausa finālists HK "Kurbads" savā laukumā ar 2:1 uzveica HS "Rīga".

HK Zemgale/LLU - HK Mogo 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)

Pirmajā trešdaļā veiksmīgāk spēlēja Jelgavas hokejisti, kuri pēc precīziem Niklāva Birova un Rinalda Rosinska metieniem izvirzījās vadībā 2:0. Otrā perioda sākumā Elviss Želubovskis samazināja rezultāta starpību, bet jau pēc mazliet vairāk kā minūtes Ivans Ribčiks HK "Zemgale/LLU" labā guva trešos vārtus. Tūlīt gan Rustams Begovs otro reizi pārspēja Rihardu Cimermani, atkal panākot vienu vārtu starpību - 2:3. Trešajā trešdaļā labāk atkal nospēlēja mājnieki - Renāru Kazanovu divreiz pārspēja Rihards Paškausks, reizi Valentīns Feoktistovs, un HK "Zemgale/LLU" izcīnīja uzvaru ar 6:2.

HK Kurbads - HS Rīga 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)

Šīs sezonas piecās savstarpējās spēlēs trīs uzvaras bija guvuši ogrēnieši, kamēr divi panākumi mājās bija jaunajiem rīdziniekiem. Visi spēles trīs vārti tika gūti pirmo četru minūšu laikā. Sākumā ogrēnietis Edgars Lipsbergs panāca 1:0, bet dažus brīžus vēlāk bijušais "Kurbads" spēlētājs Renārs Undelis panāca 1:1. Tomēr jau nedaudz vairāk nekā pēc minūtes Sandis Zolmanis atguva mājiniekiem vadību 2:1, kuru izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Pēc šīsdienas spēlēm "Zemgale/LLU" punktu ziņā panāca "Mogo" komandu, kamēr Ogres "Kurbads" pietuvojās līderiem līdz trīs punktu atstatumam.

Nākmās virslīgas spēles ir paredzētas šo sestdien, kad HS "Rīga" uzņems HK "Mogo", HK "Prizma" savā laukumā sacentīsies ar HK "Liepāja" un HK "Kurbads" Ogrē nūjas krustos ar HK "Zemgale/LLU".