Indrašim "hat-trick", Latvijas izlase "bullīšos" pārspēj Zviedriju

Latvijas hokeja izlase sestdien aizvadīja otro savstarpējo pārbaudes spēli ar Zviedrijas izlasi. Šoreiz tika izcīna uzvara ar 4:3 (0:2; 3:0; 0:1; 0:0; 1:0) pēcspēles metienos.

Salīdzinot ar piektdienas maču pret Zviedriju, šoreiz Latvijas izlases vārtos Ivaru Punnenovu nomainīja Elvis Merzļikins. Sestdienas mačam netika pieteikti aizsargi Kristofers Bindulis un Aleksandrs Jerofejevs, kuru vietā spēlēja Kristaps Sotnieks un Kristaps Zīle. Tāpat laukumā nedevās uzbrucēji Koba Jasa un Kirils Galoha.

Latvijas izlase pēc neveiksmīgā pirmā perioda  -0:2, otrajā spēja atspēlēties un gūt trīs vārtus, tomēr zviedri rezultātu izlīdzināja un spēle turpinājās papildlaikā. Papildlaiks bija vārtu gūšanas momentiem bagāts, jo abām komandām bija izredzes izraut uzvaru, turklāt pēdējā minūtē bīstami momenti bija tieši Latvijai. Vārti gan tomēr netika gūti, tāpēc uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā, kurā uzvaru pēcspēles metienu sērijā Latvijai nodrošināja Indrašis.

Latvijas izlases rindās pamatlaikā divus vārtus iemeta Miks Indrašis, kamēr vienreiz izcēlās Gunārs Skvorcovs.

Nākmās Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēles paredzētas 21. un 22. aprīlī "Arēnā Rīga" ar Francijas izlasi.

Zviedrija - Latvija 3:4 (2:0;0:3;1:0) PM

Vārti: 0:32 Rīno (s.m.) 1:0, 10:09 Petersons (Rīno, Umarks) 2:0, 28:16 Indrašis (Batņa, Ķēniņš) 1:2, 33:15 Skvorcovs (E. Kulda) 2:2, 36:27 Indrašis (Ro. Bukarts, vair.) 2:3, 54:17 Rīno (Umarks, Petersons, vair.) 3:3, 65:00 Indrašis (p.m.)

Metieni: 38-29
Soda minūtes: 35:37
Vārtsargi: Viktors Fasts - Elvis Merzļikins