Latvijas izlase pēdējā pārbaudes spēlē pirms PČ piekāpjas Vācijai

Pirmdien, 1. maijā Latvijas hokeja izlase pēdējā pārbaudes spēlē pirms gaidāmā pasaules čempionāta Rāvensburgā ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) piekāpās Vācijas izlasei.

Atšķirībā no vakardienas mača, šodien spēli Latvijas izlases vārtos uzsāka Ivara Punnenovs, kurš pirmajā periodā darbojās nevainojami. Pēc nospēlētām 20 minūtēm tablo vēstīja - 0:0. Spēles 28.  minūtē Frederiks Tifelss izcēlās ar vārtu guvumu, tādējādi atklājot cīņas rezultātu. Viņa mestā ripa no samērā asa leņķa atsitās pret Artūru Kuldu un nonāca Latvijas valstsvienības vārtos. Perioda vidusdaļā Latvijas vārtos, nomainot Ivaru Punnenovu, stājās Jānis Kalniņš, bet rezultāts vairs nemainījās. Trešā perioda 9.minūtē Vācija izvirzījās vadībā jau ar 2:0, kad vēl vienus vārtus iemeta Tifels.

Turpinājumā Latvija centās radīt spiedienu uz pretinieku vārtiem, kas arī vainagojās panākumiem, jo 52.minūtē savus pirmos vārtus valstsvienības rindās guva Frenks Razgals, izmantojot lielisku Roberta Bukarta piespēli.

Minimāla rezultāta starpība bija gan vien dažas minūtes, jo 56.minūtē Zaidenbergs guva vārtus pēc metiena no zilās līnijas. Pašās pamatlaika beigās Kalniņš tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, turklāt tas deva rezultātu, jo minūti un desmit sekundes pirms pamatlaika beigām rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Lauris Dārziņš.

Arī pēdējā minūtē Latvija centās atspēlēties un iespieda pretiniekus zonā, bet trešos vārtus gūt neizdevās.

Vācija - Latvija 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

Vārti: 27:51 Tifelss (Krīgers) 1:0, 48:14 Tifelss (Reils) 2:0, 51:43 Razgals (Rih. Bukarts, Balinskis) 2:1, 55:08 Seidenbergs (Ehlizs, Tifelss) 3:1, 58:50 Dārziņš (Džeriņš, Sprukts) 3:2

Metieni: 25-28
Soda min.: 18:12
Vārtsargi: Denijs aus den Birkens – Ivars Punnenovs (no 31:16 Jānis Kalniņš)