U18 izlase pārbaudes spēlē ar 1:2 piekāpjas Krievijas vienaudžiem

Latvijas U18 hokeja izlase izlase, gatavojoties pasaules čempionātam elites divīzijā, kas no 13. līdz 23. aprīlim norisināsies Slovākijā, piektdien aizvadīja pirmo no divām pārbaudes spēlēm. Pirmajā mačā ar 1:2 tika piedzīvots zaudējums pret Krievijas vienaudžiem.

Latvijas U-18 izlase turpina gatavoties pasaules čempionātam elites divīzijā, kas norisināsies Slovākijā no 13. līdz 23. aprīlim. Pirmo nometni komanda Igora Smirnova vadībā aizvadīja "Volvo SC" ledus hallē no 27. marta līdz 5. aprīlim. Dienu vēlāk valstsvienība devās uz Slovākiju un šodien komanda aizvadīja pirmo pārbaudes spēli. Pretiniekos bija Krievijas U-18 izlase, kas iepriekšējo čempionātu pabeidza jau ceturtdaļfināla posmā.

Pirmajā perioda neskatoties uz krievu pārsvaru metienos 19:5 vārti netika gūti. Otrās trešdaļas vidū Latvija izvirzījās vadībā - pēc Renāra Kārkla metiena ripa pēc rikošeta nonāca Krievijas izlases vārtos - 0:1. Trešajā trešdaļā Krievija guva divus vārtus un izcīnīja uzvaru spēlē ar 2:1. Mača laikā pa Latvijas izlases vārtiem tika izdarīti 49 metieni, uz ko mūsu uzbrukums spēja atbildēt ar 16 metieniem.

Sadarbībā ar Sportacentrs.com

Krievija U-18 - Latvija U-18 2:1 (0:0; 0:1; 2:1)
Vārti: 30:13 Kārkls (Vjaters) 0:1, 43:34 Lipanovs (Svečņikovs) 1:1, 56:14 Aleksejevs (Bicadze) 2:1.
Soda minūtes: 10-14
Metieni: 49:16
Vārtsargi: Ustimenko (Raiko) - Rauza (Voris)