U18 izlase pirmajā pāspēlē ar 0:2 piekāpjas baltkrieviem

Ceturtdien, 20. aprīlī Latvijas U18 hokeja izlase pirmajā cīņā par vietas saglabāšanu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem. Tādējādi sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām Latvijas izlase nonākusi iedzinējos ar 0-1.

Baltkrievijas izlasi vadībā otrā perioda beigās izvirzīja Igors Martinovs, bet Vladislavs Jerjomenko mača pēdējā minūtē raidīja ripu tukšos Latvijas vārtos. Latvijas izlase pēdējā trešdaļā neizmantoja četrus skaitliskos vairākumus, tostarp arī pēdējās minūtēs, kad vārtsargu Niklāvu Rauzu aizstāja ar laukuma spēlētāju.

Abas komandas piektdien Spišska Nova Vesā tiksies atkārtoti, un Latvijas uzvaras gadījumā trešais mačs risināsies svētdien.

Baltkrievija – Latvija 2:0 (0:0; 1:0; 1:0)
Vārti: 38:53 Martinovs (Jerjomenko, Filajevs) 1:0, 59:23 Jerjomenko (Baltruks, maz., tukšos vārtos)
Soda min.: 16:6
Metieni: 30:17
Vārtsargi: Grišenko - Rauza (līdz 58:37, 58:44 - 59:08, 59:23 - 60:00