Eglem 2+1, U18 izlase svin uzvaru pār baltkrieviem un turpina cīņu par palikšanu elitē

Igora Smirnova vadītā Latvijas U18 hokeja izlase izcīnīja pirmo uzvaru pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, revanšējoties Baltkrievijai (3:2) par vakardienas zaudējumu un cīņā par palikšanu elitē panākot neizšķirtu 1-1. Ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Verners Egle.

Divus vārtus Latvijas jauniešiem guva Verners Egle, bet viens precīzs metiens izdevās Denisam Smirnovam.

Pirmajās divās trešdaļās Latvijas izlase divreiz izvirzījās vadībā, tomēr baltkrievi allaž spēja panākt izlīdzinājumu. Par izšķirošu kļuva Egles vārtu guvums piecas minūtes pirms spēles beigām.

Abu komandu iepriekšējā spēlē ceturtdien baltkrievi Spišska Nova Vesā bija pārāki ar 2:0.

Latvijas U18 – Baltkrievijas U18 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Vārti: 8:23 Egle (Bērziņš, Krollis, vair.) 1:0, 30:19 Sapego (Drozdovs, Jerjomenko) 1:1, 37:06 Smirnovs (Paškausks, Egle) 2:1, 49:58 Pavļenko (Sapego, Baltruks, vair.) 2:2, 55:07 Egle (Jašunovs, D. Bērziņš) 3:2
Metieni: 25:33
Soda min.: 20:10
Vārtsargi: Niklāvs Rauza – Andrejs Grišenko
Sērijā līdz divām uzvarām: 1-1