"Liepājai" panākums pār HS "Rīga"

Trešdien, 15. februārī vienīgajā Latvijas hokeja virslīgas spēlē HK "Liepāja" savā laukumā ar 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) izcīnīja uzvaru pār HS "Rīga".

Divas trešdaļas komandas nospēlēja bez vārtu guvumiem. Gan mājiniekiem, gan viesiem bija iespējas atklāt rezultātu, jo laiku pa laikam “Liepājas” un “Rīgas” spēlētāji tika noraidīti no laukuma. Momenti netika izmantoti, un otrās trešdaļas beigās rezultāts uz tablo joprojām bija 0:0.

Lieliks trešrā perioda sākums padevās mājiniekiem. Spēlē četratā pret četriem liepājnieku kapteinis Kārlis Liepiņš atklāja rezultātu – 1:0. Mazāk par minūti pagāja, kad viesu vārtsargs tika pārspēts otro reizi, šoreiz precīzs bija Māris Miezis.

Viesu uzbrukumi kļuva arvien bīstamāki, tāpēc perioda 14. minūtē "Liepājas" treneri paņēma 30 sekunžu pārtraukumu. Tas gan nepalīdzēja, jo gandrīz uzreiz Ruslans Ignatovičs atspēlēja vienus vārtus. Trešdaļas noslēdzošās minūtes izvērtās dramatiskas, jo uzreiz četras soda minūtes saņēma Egils Kalns. “Rīga” noņēma vārtsargu, bet spēlējot sešatā pret četriem ļāva Valteram Freijam gūt trešos vārtus, spēlei noslēdzoties ar 3:1.