HS „Rīga” uzveic „Pārdaugavu” un izcīna devīto uzvaru sezonā

Otrdien, 17. janvārī Latvijas virslīgas hokeja čempionāta vienīgajā dienas spēlē HS „Rīga” viesos ar rezultātu 3:2 apspēlēja „Pārdaugavas” hokejistus, izcīnot devīto uzvaru sezonā. Tādējādi par trijiem punktiem atpaliekot no ceturtajā vietā esošās HK „Liepāja”.

Pirmajā periodā labākais virslīgas vārtu guvējs Oļegs Šišļaņņikovs jau līdz 15. Minūtei divas reizes pārspēja „Pārdaugavas” vārtsargu Tomu Broku. Tomēr pārtraukumā ejot, Niks Sandis Voiceščuks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, 2:1 HS „Rīga” labā.

Otrajā periodā vārti netika gūti, savukārt trešās trešdaļas 7. minūtē Gints Leitis prata rezultātu izlīdzināt. Jāatzīmē, ka „Pārdaugavas” uzbrucējs vārtus guva komandai,spēlējot skaitliskajā mazākumā. Tomēr trīs ar pusi minūtes vēlāk Emīls Potāpovs guva HS „Rīga” trešos vārtus, kas vienlaikus bija arī uzvaras nesošie. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:2 HS „Rīga” labā.