"Liepāja" iemet 11 vārtus un gadu noslēdz ar pārliecinošu uzvaru+Foto

Latvijas hokeja čempionvienība 2016. gadu noslēdza ar pārliecinošu uzvaru pār Virslīgas pastarīti "Pārdaugavu" (11:1). Ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Valters Freijs un Artūrs Logunovs, bet pa vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm sakrāja Imants Ļeščovs un Kārlis Ozoliņš.

Rezultāts tika atklāts "tikai" 17. minūtē, kad liepājnieki 19 sekunžu laikā guva divus vārtus. Vispirms Dmitrijs Korņilovs 79 sekundes pēc pārkāpuma realizēja kurzemnieku pirmo vairākumu (1:0), bet drīz pēc tam Egils Kalns dubultoja pārsvaru (2:0).

Otrās trešdaļas pirmajās sešarpus minūtēs liepājnieki guva vēl trīs, bet 34. minūtē savus otros vārtus guva Logunovs, pārspējot nesen Nilu Grīnfogelu nomainījušo Tomu Broku (6:0). Noslēdzošajā periodā "Liepāja" izcēlās vēl piecas reizes, bet 79 sekundes līdz beigām pie rezultāta 0:11 goda vārtus guva "Pārdaugavas" spēlētājs Aldis Popens (1:11).

Nākamās virslīgas spēles ir paredzētas trešdien, kad HK "Mogo" uzņems čempionāta līdervienību HK "Zemgale/LLU" un HK "Kurbads" savā laukumā, Rolandam Ūdrim veltītajā labdarības spēlē, sacentīsies ar HK "Prizma". Šo spēli tiešraidē varēs vērot Sportacentrs.com.TV.