Pagarināts 2021.gada pasaules čempionāta talismana konkursa pieteikumu termiņš

Saistībā ar lielo pieteikumu skaitu, pagarināts 2021.gada pasaules hokeja čempionāta talismana konkursa pieteikuma termiņš. Savus darbus tagad var iesūtīt līdz šī gada 1.decembrim.

Lai piedalītos konkursā, interesentiem savas idejas jāiesūta uz adresi: mascot@2021iihfwm.com. No 1.decembra līdz 9.decembrim žūrija izvēlēsies uzvarētāju. Iesūtīto pieteikumu skaits nav ierobežots - ikvienam dalībniekam iespējams pieteikt vairākas idejas.

Lai iepazītos ar konkursa nolikumu jāspiež ŠEIT!

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs ne tikai Latvijas un Baltkrievijas Hokeja federāciju pārstāvji, bet arī sporta zvaigznes un sabiedrībā zināmi cilvēki. Par to, kurš kopā ar Baltkrievijas Hokeja federācijas priekšsēdētāju Genādiju Savilovu un Latvijas Hokeja federācijas prezidentu Aigaru Kalvīti pasludinās 2021.gada PČ talismanu, konkursa organizatori informēs jau tuvāko nedēļu laikā.

Šā gada 10.decembrī, Minskā, U-20 pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas spēlē starp Latviju un Baltkrieviju, talismana konkursa rīkotāji publiskos sarakstu ar žūrijas izvēlētājiem finālistiem. Savukārt talismana konkursa uzvarētāju paziņos 30.decembra Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā starp Minskas “Dinamo” un Rīgas “Dinamo” komandām.

Labākās idejas autors pēc savas izvēles saņems biļešu komplektus divām personām uz piecām 2021.gada pasaules čempionāta spēlēm. Tāpat laureāts iegūs unikālu iespēju ielūkoties hokeja arēnas aizkulisēs pirms kādas no čempionāta spēlēm.

Dalībnieki, kas ierindosies 2. un 3.vietā, pēc savas izvēles saņems biļetes attiecīgi uz trīs (izņemot pusfinālu un finālu) un divām spēlēm (apakšgrupu mačiem).

#passionnoborders #minskriga2021