Lavrovam un Gricinskim pa trim punktiem, klubu izlase ar 7:0 grauj igauņus

Otro uzvaru Baltijas kausā izcīnīja Latvijas klubu izlase, kas Valmierā ar rezultātu 7:0 sagrāva Igaunijas komandu. Savukārt Latvijas otrā izlase Valmierā ar 2:6 piekāpās Lietuvai.

atvijas izlase jau devītajā minūtē ieguva divu ripu pārsvaru un sešus no septiņiem vārtiem guva vienādos sastāvos. Ar trim punktiem atzīmējās "Kurbada" uzbrucēji Martins Lavrovs (1+2) un Gatis Gricinskis (0+3), bet pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei Mārtiņa Oskara Freimaņa, Edgara Homjakova, Georga Golovkova un Deivida Sarkaņa kontā. Latvijas pirmā izlase vakar ar 6:4 pieveica Latvijas otro izlasi, bet igauņi ar 4:1 apspēlēja lietuviešus.

Dienas pirmajā spēlē otro zaudējumu divos mačos piedzīvoja Latvijas otrā izlase, kas ar rezultātu 2:6 piekāpās lietuviešiem. Zīmīgi, ka abus vārtus latvieši guva mazākumā. Vispirms Miks Komuls trešās trešdaļas 12. sekundē panāca 1:5, bet Māris Miezis spēles 43. minūtē panāca 2:6. Lietuviešu sastāvā ar trim rezultativitātes punktiem izcēlās Dovids Kulevičs (1+2) un Ugņus Čižs (0+3).

Turnīra pēdējā kārta notiks rīt, kad plkst. 12:00 Latvijas otrā izlase tiksies ar Igauniju, bet plkst. 15:10 sāksies spēle par pirmo vietu starp Latvijas un Lietuvas komandām. Abas spēles norisināsies "Volvo" hallē, un tās varēsiet redzēt Sportacentrs.com tiešraidēs.