Latvijas klubu izlašu duelī pārāka nomināli pirmā

Valmierā sācies ''Crowns Baltic Challenge Cup'' hokeja turnīrs, kura ietvaros šovakar spēkiem mērojās divas Latvijas klubu izlases.

Par otras Latvijas klubu izlases veidošanu tika nolemts tādēļ, ka dalību turnīrā atsauca ''Crowns'' komanda no Zviedrijas, nespējot nokomplektēt sastāvu. Veidot otrās klubu izlases sastāvu tika uzticēts Ērikam Miļunam, kuram asistēja Igors Smirnovs un Gundars Gailis.

Pirmās izlases vārtos spēles sākumā stājās ''Zemgale/LLU'' vārtsargs Reinis Petkus, savukārt otras komandas vārtus sargāja ''Kurbads'' vārtu vīrs Uldis Čalpa. Pirmajā trešdaļā abas izlases apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, pirmās komandas rindās ar precīziem metieniem izceļoties ''Liepāja/Optibet'' spēlētājiem Edgaram Homjakovam un Mārtiņam Oskaram Freimanim, savukārt otrās izlases rindās vārtus guva zemgalieši - Ričards Bernhards un Kristaps Millers.

Otrajā trešdaļā pirmā klubu izlase guva trīs bezatbildes vārtus, precīzi metot Iļjam Makarovam, vēlreiz Freimanim, kā arī Rūdolfam Prūsim. Uldi Čalpu vārtos tikmēr nomainīja Vadims Miščuks. Trešā perioda sākumā Martins Lavrovs panāca jau 6:2 pirmās izlases labā, savukārt spēles izskaņā Miļuna vadītie hokejisti divus vārtus atguva, Jānim Straupem un Kristapam Milleram noformējot spēles gala rezultātu - 6:4 pirmās izlases labā.

Baltijas klubu kauss. Latvijas klubu izlase - Latvijas klubu izlase 2 6:4 (2:2;3:0;1:2)

Vārti: 09:27 Homjakovs (Freimanis, Mamčičs) 1:0, 11:14 Millers (Bernhards, Ņekļudovs) 1:1, 19:20 Freimanis (Homjakovs, Golovkovs) 2:1, 19:39 Bernhards (Ļeščovs, Ņekļudovs) 2:2, 24:43 Makarovs (Širokovs) 3:2, 33:28 Freimanis (Homjakovs, Golovkovs, vair.) 4:2, 34:07 Prūsis (Širokovs, Siksnis) 5:2, 46:42 Lavrovs (Gricinskis, Gipters, maz.) 6:2, 48:40 Straupe (Ļeščovs) 6:3, 58:10 Millers (Ņekļudovs, Bernhards) 6:4.
Soda minūtes: 10:6
Vārtsargi: Reinis Petkus - Uldis Čalpa (no 30:05 Vadims Miščuks)

Avots: Sportacentrs.com