"Zemgale" un "Mogo" izcīna uzvaras un panāk izšķirošo spēli pusfinālā

Svētdien Latvijas hokeja virslīgā tika aizvadītas ceturtās 1/2fināla spēles. HK "Zemgale/LLU" izsēja trīs vārtu pārsvaru, tomēr ar 4:3 uzveica HK "Kurbads". Savukārt otrajā sērijas spēlē HK "Liepāja"izvirzījās pārliecinošā vadībā ar 3:0 pār HK "Mogo", taču pārsvaru nenosargāja, dramatiskā galotnē zaudējot ar 4:5.

HK Zemgale/LLU - HK Kurbads 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)

"Zemgale"/LLU pirmo mača pusi aizvadīja lieliski, izvirzoties vadībā ar 3:0, kad pa vārtiem iemeta Romāns Ņekļudovs, Kristaps Legzdiņš un Kristaps Legzdiņš. Tomēr "Kurbads" šajā mačā spēja atjaunot intrigu, jo 35.minūtē Edgars Brancis vienus vārtus atguva, bet trešā perioda otrajā minūtē viesi īsā laikā panāca arī neizšķirtu, kad atzīmējās Toms Hartmanis un Koba Jass.

Tomēr Jelgavas komanda no jauna vadībā izvirzījās 46.minūtē, jo ripu "Kurbads" vienības vārtos iemeta Ivans Ribčiks, turklāt tie vēlāk izrādījās uzvaras vārti. Lai arī spēles izskaņā viesi centās radīt spiedienu uz mājinieku vārtiem, panākt neizšķirtu tomēr neizdevās.

Līdz ar to sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts atkal kļuvis neizšķirts 2-2. Piektā izšķirošā spēle tiks aizvadīta otrdien Ogrē. Spēles tiešraide - Sportacentrs.com.

HK Liepāja - HK Mogo 4:5 (3:2, 0:1, 1:2)

HK "Liepāja" hokejistiem izdevās lielisks mača sākums - 12 minūšu laikā "Mogo" vārtos trīs ripas iemeta Marks Kaļeiņikovs, Māris Miezis un Martins Lavrenovs. Tomēr vēl līdz pirmās trešdaļas beigām divas ripas no saviem vārtiem bija spiests izņemt arī liepājnieku vārtsargs Vadims Miščuks - precīzi metieni izdevās Edgaram Kurmim un Paulam Zvirbulim. Otrā perioda sākumā Kaļeiņikovs saņēm 2 minūšu sodu un vairākumu izdevās realizēt Raimondam Vilkoitam - 3:3.

Mača izšķirošie notikumi risinājās trešās trešdaļas pašās beigās. Vispirms 58.minūtē Rustams Begovs izvirzīja "Mogo" vadībā, bet jau pēc pusotras minūtes Begovs guva vārtus arī mazākumā, panākot 5:3 rīdzinieku labā. Precīzi minūti līdz spēles beigām liepājnieku varākumu realizēja Raimonds Tūbelis. Pēdējā minūtē vārti vairs netika gūti, un "Mogo "izcīnīja uzvaru ar 5:4, , izlīdzinot rezultātu visā sērijā 2-2

HK "Mogo" un HK "Liepāja" pusfināla sērijas piektā un izšķirošā spēle notiks otrdien, 21.martā Mogo hallē. Spēles tiešraide - Sportacentrs.com.