HS "Rīga" uzveic "Liepāju" un sērijā panāk neizšķirtu

Ceturtdien, 9. martā HS "Rīga" Latvijas hokeja virslīgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla ceturtajā mačā savā laukumā ar 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) pārspēja pašreizējos čempionus HK "Liepāja", sērijā līdz trim panākumiem panākot neizšķirtu 2-2. Izšķirošā spēle sestdien Liepājā

HS Rīga - HK Liepāja 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) sērijā 2-2

Spēle veiksmīgāk iesākās rīdziniekiem. pēc Emīla Potāpova un Artjoma Pankeviča precīzajiem metieniem izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0. Savukārt cīņās 30.minūtē Romāns Glazkovs panāca jau 3:0. Spēles trešjā periodā  liepājnieki atdzīvojās, pateicoties Māra Diļevkas un Kārļa Ozoliņa precīzajiem raidījumiem, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču panākt mājiniekus tomēr neizdevās.

Sērijas izšķirošā piektā spēle norisināsies 11. martā, Liepājā, kad savu pusfināla pretinieci uzzinās regulārā čempionāta uzvarētāja HK "Mogo". Tikmēr otrā pārī HK "Kurbads" tiksies ar HK "Zemgale/LLU", kas ceturtdaļfinālā pārliecinoši tika galā ar HK "Prizma" izrādīto pretestību (3-0). Arī pusfināli, kas sāksies 14. martā, ilgs līdz kādas komandas trim uzvarām, un visu spēļu tiešraides būs pieejamas Sportacentrs.com TV.

HS "Rīga" - HK "Liepāja"

Vārti: 12:42 Potāpovs (Kalnbērziņš, Opelts) 1:0, 17:32 Pankevičs (Šišļaņņikovs) 2:0, 29:26 Glazkovs (Bērziņš) 3:0, 50:07 Diļevka (Kalns, Liepiņš) 3:1, 55:13 Ozoliņš (Freijs) 3:2
Metieni: 31:39
Soda minūtes: 12:8
Vārtsargi: Jānis Voris - Toms Kondrāts (no 20:01 līdz 59:03 Vadims Miščuks)