Latvijas U18 izlase pārbaudes spēlē pārliecinoši apspēlē baltkrievus

Latvijas U18 jauniešu hokeja izlase Volvo Sporta centra ledus hallē ar 5:1 pieveica Baltkrievijas vienaudžus, revanšējoties par pirms nedēļas piedzīvoto zaudējumu ar 0:1.

Pirms piecām dienām notikušajā mačā Latvijas U18 puišiem vārtus neizdevās gūt, kas noveda pie zaudējuma 0:1. Savukārt šodien jau spēles pirmajā periodā baltkrievu vārtos tika raidītas trīs ripas – par to parūpējās Sandis Drāznieks, Kristers Arnicāns un Daniels Bērziņš.

Lai arī rezultāts bija 3:0, baltkrievi nebija iespiesti savā zonā un uzbruka pietiekami daudz. Otrā perioda vidū viņiem radās divas iespējas vairākumā pēc kārtas, un Vladislavs Gabruss pārspēja Latvijas vārtsargu Jāni Vori.

Pēdējā periodā Latvijas U18 izlasei izdevās gūt vēl divus vārtus, kas lielā mērā dzēsa jautājumus par mača uzvarētāju. Precīzi meta Artjoms Lapiks un Rihards Paškausks, bet divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Jānis Vizbelis. Arī šī mača beigās neiztika bez plašiem asumiem, kuros abu komandu hokejisti sapelnīja soda minūtes, bet rezultāts vairs nemainījās. Par labāko hokejistu Latvijas izlasē šajā spēlē atzina Rūdolfu Buili.

U18 izlase aizvada pārbaudes spēles, gatavojoties aprīlī gaidāmajam pasaules čempionātam, kur Latvija piedalīsies elites divīzijā un apakšgrupā sacentīsies ar Somiju, Kanādu, Slovākiju un Šveici. Šis būs trešais PČ pēc kārtas, kurā Latvijas U18 izlase ir elites divīzijas dalībniece.

Sadarbībā ar Sportacentrs.com

Latvijas U18 – Baltkrievija U18 1:9 (3:0, 0:1, 2:0)

Vārti: 07:46 Drāznieks (Krūmiņš) 1:0, 12:36 Arnicāns (Lapiks, Kostjuks) 2:0, 15:41 D. Bērziņš (Ģēģeris, Paškausks) 3:0, 35:16 Gabrus (Firsov, Anufriyenko) 1:3, 45:39 Lapiks (Kostjuks, Vizbelis) 4:1, 52:53 Paškausks (Žuļevs, Vizbelis) 5:1.
Soda minūtes: 12:6
Metieni: 26:36
Vārtsargi: Jānis Voris – Maksim Khmyz (no 12:37 Kiril Slavchik)