"Zemgale/LBTU" triumfē un dodas uz Franciju!

Latvijas čempionvienība hokejā ''Zemgale/LBTU'' šovakar savā laukumā IIHF Kontinentālā kausa otrās kārtas izšķirošajā spēlē pārspēja Slovēnijas klubu ''Celje'' un iekļuva turnīra trešajā kārtā – 4:1.

Mača ievadā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms Kristiāns Zelts pēc Gustava Millera piespēles izvirzīja vadībā jelgavniekus, bet pāris minūtes vēlāk slovēņu kluba latviešu uzbrucējs Mikus Mintautišķis vairākumā rezultātu izlīdzināja.

Pirmajā periodā pēdējo vārdu teica ''Zemgale'' – 46 sekundes pirms pārtraukuma Daniels Andersons mazākumā atjaunoja vadību laukuma saimniekiem.

Otrajā trešdaļā Arta Ābola trenētie hokejisti palielināja apgriezienus uzbrukumā un izpildīja teju divreiz vairāk metienu nekā ''Celje'', tomēr palielināt pārsvaru nespēja.

Cīņas pamatlaika noslēdzošajās 20 minūtēs ''Zemgale/LBTU'' apdrošināja pārsvaru un svinēja trešo uzvaru tikpat spēlēs Kontinentālajā kausā. Jelgavnieku rindās trešajā periodā izcēlās Kevins Strādnieks un Mārtiņš Porejs.

'Zemgale/LBTU'' kā IIHF Kontinentālā kausa otrā posma C grupas uzvarētāja no 17. līdz 19. novembrim Francijas pilsētā Grenoblē trešā posma ietvaros spēlēs pret mājinieci ''Brûleurs de Loups'', Kārdifas ''Devils'' un Kazahstānas klubu ''Nomad''.

''Zemgale/LBTU'' – ''Celje'' 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

Vārti: 2:29 Zelts (Millers) 1:0, 6:04 Mintautišķis (Sotlars) (vair.) 1:1, 19:14 Andersons (maz.) 2:1, 52:50 Strādnieks (Kazaks) 3:1, 56:31 Porejs (Gricinskis, Karsums) (vair.) 4:1.
Metieni: 35:25
Soda minūtes: 12:6