Latvijas U-18 izlase uzvar austriešus un turnīru Jēvīkā noslēdz ar diviem panākumiem

Ar panākumu Četru nāciju turnīru Norvēģijas pilsētā Jēvīkā svētdien noslēdza Oļega Sorokina vadītā Latvijas U-18 izlase.

Aizvadītajā mačā Latvijas U-18 hokejisti ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) apspēlēja Austrijas vienaudžus.

Pēc nospēlētām 20 minūtēm Latvija atradās iedzinējos ar 1:2. Turpinājumā mūsu hokejisti guva pa vieniem vārtiem atlikušajos divos periodos un svinēja panākumu.

Ar precīziem metieniem šajā spēlē Latvijas izlases labā izcēlās Rodions Boltramovičs, Marks Mežiņš un Alekss Simanovičs.

Latvijas izlases vārtu drošība šajā cīņā tika uzticēta Jānim Fecerim, kurš atvairīja 16 no 18 pretinieku metieniem.

Pirmajā turnīra mačā piektdien Latvija ar 1:2 piekāpās (vārtus guva Davids Livšics) Norvēģijai, bet sestdien ar 2:1 (vārtus guva Livšics un Valdis Dommers) uzvarēja Dāniju.