Arī otrajā spēlē Latvija piekāpjas Šveicei

Turpinot gatavoties pasaules čempionātam, Latvijas hokeja izlase svētdien pārbaudes mačā ar 1:3 piekāpās mājiniecei Šveicei. Vienīgos vārtus guva Nauris Sējējs, kuram tie bija pirmie vārti valstsvienības rindās.

Abas komandas savā starpā tikās jau sestdien, kad 5:2 uzvaru guva mājinieki. Latvijas izlases labā pa vārtiem guva Jānis Jaks un Nikolajs Jeļisejevs.

Svētdienas mačā Latvijas izlases vārtos stājās Gustavs Grigals, kurš tādējādi nomainīja sestdien spēlējušo Ēriku Vītolu.

Salīdzinot ar sestdienas spēli, svētdien abas komandas sāka aktīvāk un kvalitatīvāk, taču pirmā trešdaļa noslēdzās bez gūtiem vārtiem. Otrajā trešdaļā mājiniekiem izdevās iemest divas ripas Kalvins Tirkaufs un Damjēns Riā.

Cīņas 47. minūtē Latvijas izlasei izdevās vienus vārtus atgūt, kad precīzs bija Nauris Sējējs.

Atgūt vēl vienu ripu viesiem no Latvijas gan neizdevās, bet pašās pamatlaika beigās šveicieši trešos vārtus guva, raidot ripu jau tukšā cietoksnī - otro reizi mačā precīzs bija Tirkaufs.

8. un 9. maijā Latvijas izlasei būs pēdējās divas pārbaudes spēles – savā laukumā pret Kazahstānu.

Šveice - Latvija 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Vārti: 29:18 Tirkaufs 1:0, 36:30 Riā 2:0, 46:26 Sējējs (Ķēniņš, Smons) 2:1, 57:56 Tirkaufs 3:1
Metieni: 38 - 22
Vārtsargi: Reto Berra - Gustavs Grigals