Latvijas U18 izlase svin uzvaru pārbaudes spēlē pret Vāciju

Gatavojoties Pasaules čempionātam, Latvijas U18 izlase Frisco pilsētā Teksasā aizvadījusi pēdējo pārbaudes spēli pirms čempionāta, ar 5:1 pārspējot Vācijas vienaudžus, divu vārtu pārsvaru iegūstot jau spēles pirmajā periodā.

Jau septītajā minūtē precīzs bija Niks Feņenko, bet divas minūtes vēlāk rezultātu dubultoja Ģirts Silkalns. Anrī Ravinskis guva vēl vienus vārtus otrajā periodā. Spēles noslēdzošajā trešdaļā Latvija panāca pat 5:0, kad vārtus guva Klāvs Veinbergs un Darels Dukurs. Latvijas aizsardzība kapitulēja tikai vienu reizi, kad piecas minūtes līdz beigu sirēnai goda vārtus guva Kevin Niemenz.

Spēli vārtos uzsāka Kārlis Mežsargs, bet spēles vidū viņu nomainīja Marks Slavinskis. Čempionāta pirmā spēle pret Šveici paredzēta jau rīt.