Latvijas izlase svin uzvaru pār Vācijas u-23 izlasi

Šodien, 6. novembrī, Latvijas izlase aizvadīja spēli pret Vācijas U-23 izlasi jeb Vācijas olimpisko izlasi, kuru pieveica ar rezultātu 4:2.

Pirmais periods iesākās ar Vācijas komandas noraidījumu, tomēr, spēlējot  skaitliskajā vairākumā, Latvijas valstsvienība pārkāpa noteikumus un spēle risinājās četri pret četri. Spēles rezultātu atklāja Nikolajs Jeļisejevs, panākot rezultātu 1:0 Latvijas komandas labā.  Trešdaļas beigās noteikumus pārkāpa Latvijas izlase, tomēr skaitlisko pārsvaru Vācijas komanda neizmantoja. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 1:0 Latvijas izlases labā.

Otrā trešdaļa iesākās ar Vācijas komandas vārtu guvumu – 1:1. Vārtus guva Filip Reisnecker. Neilgi pēc tam Latvijas izlase pārkāpa noteikumus, tomēr, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Vācijas komandai vārtus gūt neizdevās. Nedaudz vairāk kā septiņas minūtes līdz trešdaļas beigām Vācijas komanda pārkāpa noteikumus, dodot Latvijas izlasei iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, tomēr to realizēt neizdevās. Noslēdzoties skaitliskajam vairākumam, Vācijas komandas spēlētājs, Simon Gnyp, kurš tikko iznācis no noraidīto soliņa, guva vārtus un panāca rezultātu 1:2. Latvijas valstsvienība pāris minūtes vēlāk deva prettriecienu, panākot rezultātu 2:2. Vārtus guva Andris Džeriņš. Neilgi pirms trešdaļas beigām vārtus guva Kārlis Čukste un panāca Latvijas izlasei 3:2 pārsvaru.

Trešā trešdaļa iesākās ar Latvijas izlases noteikumu pārkāpumu, tomēr vārtus gūt skaitliskajā vairākumā Vācijas komandai neizdevās. Perioda turpinājumā Latvijas valstsvienība savu pārsvaru dubultoja. Vārtus guva Rihards Bukarts, panākot rezultātu 4:2. Trešdaļas turpinājumā Latvijas izlase atkal pārkāpa noteikumus, tomēr arī šoreiz Vācijas U-23 izlasei vārtus gūt neizdevās. Trešdaļas noslēgumā Vācijas komanda pārkāpa noteikumus, tomēr Latvijas izlasei, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtus gūt neizdevās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:2 Latvijas izlases labā.

Vārtos pārliecinošu sniegumu rādīja Artūrs Šilovs. Par mača labāko spēlētāju latviešiem atzīts Nikolajs Jeļisejevs.