Informācija gatavojoties 2020./2021.gada sezonai

Latvijas Hokeja federācija (LHF) ir gandarīta, ka pēkšņā un neplānotā Covid 19 izraisītā krīze sāk strauji mazināties. Meitenes un puiši, kas tik ļoti mīl hokeju, var atsākt nodarbības gan uz ledus, gan ārpus tā! Tomēr aicinām visus joprojām ievērot ierobežojumus un rūpīgi tiem sekot līdzi!

Lai sāktu plānot nākamās sezonas aprises un notikumus, Latvijas Hokeja federācija lūdz visiem klubiem, komandām iesūtīt savus priekšpieteikumus nākamajai sezonai. Katra čempionā priekšpieteikumi atrodas sadaļā dokumenti - https://lhf.lv/lv/dokumenti. Tas attiecas arī uz komandām, kuras plāno spēlēt Junioru attīstības un Optibet hokeja līgās. Vecuma grupu sadalījumu nemainīsim un tas paliek iepriekšējais - no U9 līdz U17, kā arī Junioru attīstības līga.

Nākamnedēļ, 8.jūnijā plānota Bērnu un jaunatnes hokeja komitejas sēde.

Pirmās visu čempionātu direktorāta sēdes plānojam 2.jūlijā, kad būs apkopoti visi priekšpieteikumi un tajās diskutēsim par visu čempionātu Nolikumiem.

Atgādinām, ka sācies spēlētāju pārejas periods un lūdzam visas komandas, klubus rūpīgi ievērot Nolikuma prasības.

Pēc gandrīz divu mēnešu pārtraukuma ir atsākušies hokeja treniņi, kā arī ir acīmredzama dažādu hokeja nometņu pieejamība praktiski visās Latvijas hallēs.  Latvijas Hokeja federācija tikko noslēdza rīkot trīs nedēļu nometni Nacionālās izlases kandidātiem.

Tuvākā laikā mēs neesam ieplānojuši rīkot jebkāda cita veida nometnes un lūdzam vecākus un spēlētājus būt uzmanīgiem savā izvēlē, kuru nometni apmeklēt. Uzsveram, ka mūsu prioritātes ir stipri klubi un to attīstība. Izvēloties starp kluba rīkoto nometni un kādu citu, rūpīgi jāapsver visi par un pret. Mēs, izvēloties spēlētājus Nacionālajām izlasēm, vienmēr vadīsimies tikai no sportiskā principa un spēlētāja prasmēm un iemaņām!

Vēlam veselību un veiksmi visiem gatavojoties jaunajai sezonai!

Partners