HK "MOGO" neiekļūst Kontinentālās hokeja līgas trešajā kārtā

Svētdien, 20.oktobrī, HK Mogo Starptautiskās hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņas 2.kārtas turnīra izšķirošajā spēlē bullīšu sērijā ar 2:3 zaudēja laukuma saimniekiem HC Donbass. Mogo labā vārtus guva Renārs Demiters un Jānis Ozoliņš.

Turnīra izšķirošajā cīņā pirmie vārti tika gūti otrās trešdaļas sākumā, kad Aleksandrs Materuhins no aizvārtes ielika ripu tukšajā vārtu stūrī. Mājnieki vadībā atradās līdz pat trešā perioda vidum. Pēc ripas izmešanas ārpus laukuma, Renārs Demiters vairākumā ar spēcīgu metienu no zilās līnijas izlīdzināja rezultātu.

57.minūtē Jānis Ozoliņš mājnieku zonā aizslidoja līdz kreisā iemetiena apļa vidum un ar preczīzu metienu izvirzīja Mogo vadībā.

Un tomēr arī mājniekiem izdevās gūt otros vārtus. Ripa slīdot gar apmali, izlēca tieši pa sitienam Vadimam Mazuram, kurš meta ripu zem vārtu pārliktņa.

5 minūšu papildlaikā vārti netika gūti un uzvarētāja liktenis izšķīrās bullīšu sērijā.  Nevienam no Mogo hokejistiem neizdevās pārspēt vārtsragu Stepanu Gorjačevskihu, kurš neļāva sevi pārspēt Artjomam Pankevičam, Kārlim Ozoliņam, Andrejam Kostjukam, Rūdolfam Maslovskim un Edgaram Kurmim. Mājnieku uzvaru nodrošināja Aleksandra Vasiļjeva izgājiens, kurā uzbrucējam izdevās pārspēt Renāru Kazanovu – Donbass uzvarēja 3:2 un nodrošināja vietu turnīra 3.kārtā.