"Kurbads" iemet desmit vārtus un tiek pie otrās uzvaras jaunajā OHL sezonā

„Optibet” hokeja Virslīgas jaunās sezonas otrajā mačā „Kurbads” ar 10:4 apspēlēja „Prizmu”/IHS, gūstot otro uzvaru divās spēlēs.

Kamēr lielākā daļa Virslīgas komandu sezonu vēl nemaz nav sākušas, „Kurbads” šovakar aizvadīja savu jau otro spēli. Sezonas atklāšanas mačā „Kurbadam” bija izdevies ar 5:3 pārspēt „Mogo”, bet šodien izdevās iemest divreiz vairāk vārtus pret „Prizmu”/IHS.

„Kurbadam” izdevās gūt mača pirmos divus vārtus, kas bija Mārča Zemberga un Jura Upīša rēķinā, taču pirmā perioda beigās Juris Bērziņš „Prizmai” ļāva nedaudz atgūties. Otrā perioda sākumā „Kurbads” panāca sev vadību 4:1, bet „Prizma” atbildēja ar vārtiem vairākumā un perioda izskaņā bullīti realizēja Edijs Brahmanis, kad noteikumu pārkāpums tika fiksēts Krišjānim Rēdliham.

Taču atjaunotā intriga nedaudz izplēnēja, jo „Kurbads” perioda beigās paspēja realizēt vairākumu, Sandim Zolmanim gūstot vārtus 26 sekundes pirms perioda beigām (5:3). Trešajā periodā „Kurbadam” arvien vairāk izpaudās fiziskais pārsvars, un pretinieki tika nomētāti. Līdz 54. minūtei „Kurbads” bija iemetis vēl piecus vārtus, panākot jau graujošo 10:4 rezultātu. Pašas mača beigas „Kurbads” vairāku rupjību dēļ sagaidīja ar vairākiem spēlētājiem uz noraidīto spēlētāju soliņa, bet „Prizmai” neizdevās izmantot arī divu vīru vairākumu.

Jāpiemin, ka pēc desmitajiem ielaistajiem vārtiem ”Prizma” nomainīja vārtsargu Niklāvu Rauzu, kura vietā stājās japānis Jošikiro Kuroiva, kurš „Prizmā” spēlēja arī pirms pāris gadiem.

„Kurbadam” 1+2 savāca Sandis Zolmanis, tiekot atzīts par labāko spēlētāju mačā, bet divus vārtus guva Upītis.

”Prizma”/IHS – ”Kurbads” 4:10 (1:2, 2:3, 1:5)

Vārti: 8:44 Zembergs (Brancis) 0:1, 12:22 Upītis (Sprukts) 0:2, 17:50 J. Bērziņš (A. Bērziņš) 1:2, 20:45 Rancevs (Zolmanis, Bajaruns) 1:3, 26:54 Galkins (Upītis) 1:4, 32:20 Barkāns (J. Bērziņš) 2:4, 37:13 Brahmanis (s.m.) 3:4, 39:34 Zolmanis (Gipters) 3:5, 42:49 Bajaruns (Gipters, Zolmanis) 3:6, 44:45 J. Straupe (D. Straupe) 3:7, 50:05 Grīnbergs 4:7, 51:39 D. Straupe 4:8, 52:56 Rancevs (Gipters, J. Straupe) 4:9, 54:06 Upītis 4:10
Metieni: 17:24
Vārtsargi: Niklāvs Rauza – Uldis Čalpa