LHF disciplinārās komisijas sēdes protokols Nr.17

Otrdien, 26.martā norisinājās kārtējā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komisijas sēde, kurā tika izskatīti seši jautājumi.

1. Par Latvijas Bērnu un Jauniešu Čempionāta Hokejā (LBJČH) 20. marta U17 grupas spēli nr. 213 starp komandām "Daugava/Sāga" un "HS Rīga 2004", kura nevarēja sākties laicīgi un tādēļ netika nospēlēta. 

Izskatīja:

Disciplinārā Komisija (DK) iepazinās ar lietas materiāliem un uzklausīja Sacensību Direktora ziņojumu par situāciju.

Nolēma:

1.1. Ņemot vērā, ka abi klubi savstarpēji vienojušies par spēles norisi 27.03.2019., pamatojoties uz klubu parakstīto un LHF iesniegto spēles pārcelšanas veidlapu, atstāt “Daugava/Sāga” protestu bez izskatīšanas.

 

2. Par LBJČH 9. marta U17 grupas spēli nr. 149 starp komandām "HC Klaipeda" un "HK Tukums/Brocēnu NBJSS", kuras spēles protokolā ar disciplināro ziņojumu vērsta uzmanība spēles laikā notikušajam. 

Izskatīja:

DK iepazinās ar lietas materiāliem un uzklausīja “HC Klaipeda” trenera Vadim Belichenka ziņojumu par notikušo.

Nolēma:

2.1. Pamatojoties uz “HC Klaipeda” trenera paskaidrojumu, ka attiecīgais spēlētājs guvis traumu spēles laikā un licenču pārbaudes brīdī vairs neatradās ledus hallē, pārkāpumi nav konstatēti.

 

3. Par LBJČH 24. marta U11 grupas spēli nr. 189 starp komandām "BHC 37" un "Pārdaugava 08", kurā spēlētājs nr. 18 Kristofers Vēvers “Pārdaugava 08” komandas sastāvā saņēma 25 minūšu jeb spēles noraidījumu par spērienu pretiniekam.

Nolēma:

3.1. Pamatojoties uz Disciplināro Sodu Nolikuma (DSN) punktiem 1. un 14.1., ieskaitot sodus vienu otrā, piemērot K.Vēvers 3 spēļu diskvalifikāciju.

 

4. Par LBJČH 20. marta U17 grupas spēli nr. 237 starp komandām "Baltie Vilki" un "IHS/Pārdaugava", kurā spēlētājs nr. 3 Aleksander Stolbovoy “IHS/Pārdaugava” komandas sastāvā saņēma 25 minūšu jeb spēles noraidījumu par sitienu pretiniekam ar nūju.

Izskatīja:

DK iepazinās ar LHF Tiesnešu Sektora Vadītāja Ģ.Ūdra un Vadītāja Vietnieka K.Kupčus sniegtos paskaidrojumus un izskatīja video ar attiecīgo spēles epizodi.

Nolēma:

4.1. Pamatojoties uz Disciplināro Sodu Nolikuma (DSN) punktiem 1. un 14.1., ieskaitot sodus vienu otrā, piemērot A.Stolbovoy 3 spēļu diskvalifikāciju.

 

5. Par Optibet Hokeja Līgas (OHL) 23. marta spēli nr. 10 starp komandām “HK Mogo” un “HK Kurbads”, kurā “HK Kurbads” pārkapis IIHF noteikuma punkta nr. 40. apakšpunktus II un III un OHL nolikuma punktu nr. 13.3.

Izskatīja:

DK iepazinās ar lietas materiāliem un uzklausīja LHF Tiesnešu Sektora Vadītāja Ģ.Ūdra un “HK Kurbads” menedžera J.Straupes paskaidrojumus par radušos situāciju.

Nolēma:

5.1. Pamatojoties uz DSN punktu nr. 26, izteikt “HK Kurbads” aizrādījumu un noteikt, ka individuālās reklāmas uz spēlētāju formas tērpiem nav pieļaujamas bez speciālas LHF atļaujas vai noteikumiem attiecībā uz visu komandu spēlētāju formas tērpiem.

5.2. Aicināt LHF Valdi apstiprināt 2019./2020. g. sezonai noteikumus par individuālo reklāmu lietojumu attiecībā uz visu komandu spēlētājiem.

 

6. Par OHL 25. marta spēli nr. 11 starp komandām “HK Kurbads” un “HK Mogo”,  kurā noticis incidents - “HK Mogo” treneris tika apliets ar dzērienu no skatītāju tribīnēm.

Izskatīja:

DK uzklausīja LHF Tiesnešu Sektora Vadītāja Ģ.Ūdra un “HK Kurbads” menedžera J.Straupes paskaidrojumus par radušos situāciju.

Nolēma:

Pamatojoties uz DSN punktu nr. 26., izteikt aizrādījumu “HK Kurbads” un noteikt, ka visiem klubiem pēc OHL noteikumiem ir pienākums nodrošināt sabiedrisko kārtību savās mājas spēlēs.

 

Partners