Latvijas studenti cieš nepatīkamu zaudējumu pret kazahiem

Latvijas studentu hokeja izlase sestdien Krievijā cieta zaudējumu 29.Ziemas Universiādes turnīrā.

Sacensību otrajā mačā Latvijas valstsvienība ar rezultātu 1:10 (0:4, 1:3, 0:3) kapitulēja Kazahstānai.

Goda vārtus Latvijas izlases labā šajā cīņā guva Aleksandrs Visockis, izceļoties 38.minūtē. Šī mača rezultāts tika atklāts devītajā minūtē, bet nākamo septiņu minūšu laikā kazahi guva vēl trīs vārtus, pirmo trešdaļu noslēdzot jau ar pārliecinošo 4:0.

Otrajā periodā pretinieci panāca ar 7:0, pēcāk Visockim gūstot vienīgos Latvijas vārtus, bet noslēdzošajās 20 minūtēs Kazahstāna uzvaru padarīja vēl graujošāku.

Hokeja turnīra pirmajā spēlē Latvija ar 6:4 uzvarēja Šveici.

Uzvarētāju sastāvā pa vārtiem guva Aleksandrs Visockis, Roberts Mamčics, Elvis Kaimiņš, Kristaps Millers, Kristers Krišs Petraškevičs un Kristiāns Zelts.

B grupas vadībā ar trim punktiem vienā spēlē ir Kanāda un Kazahstāna, kamēr ar trim punktiem divās cīņās seko Šveice un Latvija. Bez punktiem pagaidām ir Zviedrija un Lielbritānija, bet tās aizvadījušas tikai pa vienai spēlei.

Pusfinālu sasniegs grupas divas spēcīgākās komandas.

Krasnojarskā notiekošajā Ziemas Universiādē Latviju pārstāvēs 27 sportisti no trīspadsmit Latvijas augstskolām. Latvija tiks pārstāvēta hokejā vīriešiem, kalnu slēpošanā, šorttrekā, daiļslidošanā un snovbordā.

Latvijas studentu hokeja izlases sastāvs:

Vārtsargi: Deniss Baranovs (VeA, HK "Venta 2002") un Guntars Reiss (RBS, HK "Kurbads")

Aizsargi: Roberts Mamčics (RISEBA, Rīgas "Dinamo"), Vjačeslavs Minajevs (LiepU), Mariss Elberts (LiepU), Miķelis Pāvelsons (LSPA), Normunds Vībans (LiepU) visi - HK "Liepāja", Mārtiņš Pēteris Barkāns (SSER), Iļja Žuļevs (BAT) abi - HK "Prizma";

Uzbrucēji: Kristaps Millers (LLU, HK "Zemgale"/LLU), Romāns Ņekļudovs (LiepU), Roberts Štelmahers (BVK), Aleksandrs Visockis (LSPA), Endijs Butāns (LSPA), Valters Freijs (LiepU) visi - HK "Liepāja", Elvis Kaimiņš (BA), Kristers Bergmanis (LSPA), Kristers Krišs Petraškevičs (LU) visi - HK "Venta 2002", Kristiāns Zelts (RSU, HK "Prizma") un Augusts Ričards Veidenbaums (RTU, HK "Valmiera").