Latvijai pārliecinoša uzvara arī pret Japānu

Otro uzvaru Dienvidkorejā notiekošajā „Legacy Cup” pārbaudes turnīrā izcīnīja Latvijas hokeja izlase, kas apspēlēja Japānu ar 6:3.

Atšķirībā no vakardienas spēles, šodien vārtos stājās „Prizmas” vārtu vīrs Jānis Auziņš. Latvija izvirzījās vadībā jau piektajā minūtē, kad precīzs bija „Kurbada” aizsargs Edmunds Augstkalns no Rūdolfa Maslovska un kapteiņa Maksima Širokova piespēlēm – 1:0. Pirmās trešdaļās vidū Japāna saņēma divu minūšu noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, ko realizēja „Zemgales/LLU” aizsargs Kristaps Jākobsons – 2:0.

Minūti vēlāk Ēriks Žohovs panāca 3:0, bet līdz trešdaļas beigām Japāna samazināja deficītu līdz minimumam, atzīmējoties Terao Hiromiči un Hajato Seija – 3:2. Otrā perioda sākumā Šinohara Kota izlīdzināja rezultātu – 3:3, un Latvijas komandā sekoja vārtsarga maiņa - Jāņa Auziņa vietu ieņēma vakardien par labāko spēlētāju atzītais Rihards Cimermanis.

Drīz pēc „Zemgales/LLU” vārtsarga iesaistīšanas spēlē Augstkalns otro reizi izvirzīja Latviju vadībā, realizējot skaitlisko vairākumu – 4:3, bet vēl trīs minūtes vēlāk precīzs bija „Mogo” uzbrucējs Rūdolfs Maslovskis – 5:3. Punktu pielika Edgars Homjakovs, kurš 61 sekundi pirms sirēnas iemeta ripu tukšos Japānas vārtos – 6:3.