Rīgas atklātais skolu čempionāts

29.01.2018 16:00

 

Laukums: Rīgas 84. vidusskolas hokeja laukums

 

Otrdiena 06.02.

Trešdiena 07.02.

Ceturtdiena 08.02.

Piektdiena 09.02.

 

15:15-15:45

Rīgas 84.vsk : S. Žoltoka vsk(U12A)

R. 64. vsk : Rīgas Angļu ģ.(U12B)

S. Žoltoka vsk. :  V. Vācu ģ. (U18A)

Ziemeļvalstu ģ. : Rīgas V. 3. ģ. (U18C)

U12 pusfināls

Žoltoka vsk : 64.vsk.

Angļu ģ. : Āgenskalna ssk.

 

15:45-16:15

Āgenskalna ssk.:S. Žoltoka vsk(U12A)

R. 64. vsk : Ziemeļvalstu ģ.(U12B)

Teikas vsk. : Zolitūdes ģ. (U18B)

Ziemeļvalstu ģ. : R. 64. vsk. (U18C)

U18 pusfināls Žoltoka vsk. : Zolitūdes ģ.

 

16:30-17:00

Āgenskalna ssk.:Rīgas 84. vsk(U12A)

Angļu ģ.:Ziemeļvalstu ģ.(U12B)

Imantas vsk. : S. Žoltoka vsk.(U18A)

Rīgas V. 3. ģ. : R. 64. vsk. (U18C)

U18 pusfināls

Ziemeļvalstu ģ. : Teikas vsk.

 

17:00-17:30

 

 

Teikas vsk. : Ostvalda vsk.(U18B)

   Imantas vsk.: Teikas vsk.(U18D)

par 1. un 3. vietu U12

 

17:45-18:15

 

 

V. Vācu ģ. : Imantas vsk.(U18A)

Imantas vsk.: C2 (U18D)

par 3. vietu U18

 

18:15-18:45

 

 

Zolitūdes ģ. : Ostvalda vsk.(U18B)

Teikas vsk. : C2 (U18D)

Par 1. vietu U18

 

 

 

 

U12 A grupa

U12 B grupa

U18 A grupa

U18 B grupa

U18 C grupa

U18 D grupa

1.

Rīgas 84. vsk

Rīgas 64. vsk

Rīgas Imantas vsk.

Rīgas Teikas vsk.

Rīgas Ziemeļvalstu ģ.

Imantas vsk.

2.

Rīgas S. Žoltoka vsk.

Rīgas Angļu ģ.

Rīgas Valsts Vācu ģ.

Rīgas Zolitūdes ģ.

Rīgas Valsts 3. ģ.

Teikas vsk.

3.

Rīgas Āgenskalna ssk.

Rīgas Ziemeļvalstu ģ.

Rīgas S. Žoltoka vsk.

Rīgas Ostvalda vsk.

Rīgas 64. vsk.

Valsts 3. ģ

 

U12 A grupa

1.

2.

3.

Punkti

Vieta

Rīgas 84. vsk

 

0:29

0

2:22

0

0

3.

Rīgas S. Žoltoka vsk.

29:0

3

 

11:1

3

6

1.

Rīgas Āgenskalna ssk.

22:2

3

1:11

0

 

3

2.

 

U12 B grupa

1.

2.

3.

Punkti

Vieta

Rīgas 64. vsk

 

1:7

0

4:3(B)

2

2

2..

Rīgas Angļu ģ.

7:1

3

 

7:1

3

6

1.

Rīgas Ziemeļvalstu ģ.

3:4

1

1:7

0

 

1

3.

 

U18 A grupa

1.

2.

3.

Punkti

Vieta

Rīgas Imantas vsk.

 

2:1 (B)

2

0:8

0

2

2.

Rīgas Valsts Vācu ģ.

1:2 (B)

1

 

1:2

0

1

3.

Rīgas S. Žoltoka vsk.

8:0

3

2:1

3

 

6

1.

 

U18 B grupa

1.

2.

3.

Punkti

Vieta

Rīgas Teikas vsk.

 

3:4 (B)

1

4:2

3

4

2.

Rīgas Zolitūdes ģ.

4:3 (B)

2

 

3:2

3

5

1.

Rīgas Ostvalda vsk.

2:4

0

2:3

0

 

0

3.

U18 C grupa

1.

2.

3.

Punkti

Vieta

Rīgas Ziemeļvalstu ģ.

 

4:1

3

6:0

3

6

1.

Rīgas Valsts 3. ģ.

1:4

0

 

3:2

3

3

2.

Rīgas 64. vsk.

0:6

0

2:3

0

 

0

3.

 

U18 D grupa

1.

2.

3.

Punkti

Vieta

A2 Imantas vsk.

 

0:3

0

0:2

0

0

3.

B2 Teikas vsk.

3:0

3

 

4:2

3

6

1.

C2 Valsts 3. ģ.

2:0

3

2:4

0

 

3

2.

Calendar

August 2018

M Tu W Th F Sa Su
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
1
2

Search player

Major events

Twitter