Latvijas U-20 izlase pēdējā pārbaudes mačā kapitulē Kazahstānai

Gatavojoties pasaules čempionātam pirmās divīzijas A grupā, Latvijas U-20 nacionālā hokeja valstsvienība piektdien Kuršelevas (Francija) kalnu pilsētiņā ar rezultātu 1:4 pēdējā pārbaudes duelī piekāpās Kazahstānas vienaudžiem.

Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā guva Roberts Bļugers, kuram asistēja Emīls Ezītis un Pauls Svars.

Otrās trešdaļas sākumā kazahi guva divus ātrus vārtus, izvirzoties vadībā ar 2:0. Nepilnas piecas minūtes līdz otrā perioda beigām Bļugers samazināja pārsvaru – 1:2.

Cīņas 50.minūtē Kazahstānas izlase vēlreiz bija precīza, atjaunojot divu vārtu pārsvaru. Pēdējo ripu Latvijas pretinieki raidīja tukšos vārtos, svinot panākumu.

Latvijas vārtu drošība šajā spēlē tika uzticēta Gustavam Dāvim Grigalam.

Atgādināsim, ka pirmajā pārbaudes spēlē trešdien Latvija ar 4:2 uzvarēja Francijas vienaudžus.

Kārļa Zirņa rīcībā Francijā atrodas 15 uzbrucēji, 9 aizsargi un 2 vārtsargi. Komandas rindas pastiprinās Erlends Kļaviņš, kurš dēļ neliela savainojuma trenējās Rīgā, bet piektdien vakarā ieradās Francijā.

U-20 izlase gatavošanos pasaules čempionātam uzsāka 28.novembrī. Pirmajās dienās valstsvienība aizvadīja treniņus nepilnā sastāvā, bet piektdien un sestdien komandai pievienojās padsmit hokejisti. Pirms došanās uz Franciju Zirnis kandidātu pulku samazināja un nosauca tos hokejistus, kas treniņnomenti turpinās pasaules čempionāta mājvietā.

Gatavojoties pasaules čempionātam Francijā, Latvijas izlases spēlētāji šā gada maijā piedalījās Melnās jūras kausā Sočos, jūlijā aizvadīja treniņnometni Brocēnos un Rīgā, kā arī novembra beigās startēja turnīrā Ventspilī.

Latvijas izlase pasaules čempionāta pirmajā divīzijā A grupā spēlēs kopā ar Kazahstānu, Vāciju, Austriju, Ungāriju un mājiniekiem Franciju.

Video tiešraides no Latvijas izlases pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas spēlēm iespējams vērot portālā: www.go.fanseat.com.