Nosaukts U-16 izlases paplašinātais kandidātu saraksts pārbaudes spēlēm novembrī

22.09.2017 13:06
Foto: Jekaterina Urošļeva

Latvijas U-16 valstsvienības galvenais treneris Aigars Razgals nosaucis paplašināto kandidātu sarakstu pārbaudes spēlēm novembrī Rīgā.

Kandidātu sarakstā U-16 vecākais treneris iekļāvis četrus vārtsargus, 14 aizsargus un 21 uzbrucēju.

Razgala vadībā U-16 izlase no 6. līdz 8.novembrim aizvadīs kopīgus ledus treniņus. Savukārt 9., 10., 11.novembrī Latvijas jauniešiem paredzētas trīs pārbaudes spēles pret Norvēģijas vienaudžiem.

Spēle Latvija – Norvēģija norisināsies Rīgā (vieta un laiks tiks izziņots tuvākajā laikā).

(U-16 kandidātu ievērībai! Lūgums neskaidrību un jautājumu gadījumā vērsties pie izlases galvenā trenera Aigara Razgala, tel.nr. 28217543).

Latvijas U-16 valstsvienības kandidātu saraksts

Uzvārds

Vārds

Poz.

Klubs

1.

Brūveris

Bruno

V

HS Rīga2001

2.

Lazdiņš

Rūdolfs Gusts

V

HS Rīga2002

3.

Puče

Ričards

V

HS Rīga2002

4.

Loginovs

Jegors

V

Daugavpils BJSS

5.

Krustiņš

Kārlis

A

HS Rīga2002

6.

Ginters

Emīls

A

HS Rīga2002

7.

Orniņš

Dāvis

A

HS Rīga2002

8.

Slišāns

Haralds Rauls

A

HS Rīga2002

9.

Bogdanovs

Andrejs

A

HS Rīga2002

10.

Goršānovs

Daniels

A

Jelgava/JLSS

11.

Gordins

Aleksandrs

A

Jelgava/JLSS

12.

Auziņš

Emīls

A

Liepāja/SSS

13.

Kotovs

Aleksejs

A

Liepāja/SSS

14.

Brants

Harijs

A

HK Lido

15.

Mencis

Dāvis

A

Valmiera

16.

Šmits

Harijs

A

Valmiera

17.

Vasiļjevs

Rolands

A

Daugavpils BJSS

18.

Litaunieks

Ralfs

A

Norvēģija

19.

Petrovičs

Roberts

U

HS Rīga2001

20.

Ansons

Raivis

U

HS Rīga2001

21.

Vītoliņš

Raimonds Mikus

U

HS Rīga2002

22.

Beņislavskis

Ričards

U

HS Rīga2002

23.

Zalāns

Roberts

U

HS Rīga2002

24.

Mūrnieks

Daniels

U

HS Rīga2002

25.

Tužilkins

Roberts

U

HS Rīga2002

26.

      Sažko            Ņikita U         HS Rīga2002

27.

      Brauns           Kristers U         Jelgava/LJSS

28.

      Vilmans           Deniss U         Liepāja/SSS

29.

      Ziemiņš           Kaspars U         Daugava

30.

      Zīle           Niks U         Liepāja/SSS

31.

      Krolls          Hans Peters U         Liepāja/SSS

32.

     Karulis          Aigars Hārdijs U         Liepāja/SSS

33.

     Tretjakovs          Artjoms U         Daugavpils BJSS

34.

     Galijevs          Maksims U         Daugavpils BJSS

35.

     Lapinskis          Oskars U         Šveice

36.

     Māriņš          Kristers U         Šveice

37.

     Lazarevs          Gabriels U         Šveice

38.

     Gavars          Fēliks Egils U          ASV

39.

     Marinaki          Oto U        Mārupe/AKO

Calendar

December 2017

M Tu W Th F Sa Su
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Search player

Major events

Twitter