Latvijas čempione “Kurbads” tiek pie pirmās uzvaras sezonā, “Zemgale/LLU” “bullīšos” uzveic HS "Rīga"

Sestdien, 16.septembrī norisinājās vēl divas Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta otrās kārtas spēles.

Aizvadītajā mačā "Kurbads" ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) viesos uzveica HK “Prizma” vienību, tiekot pie pirmā panākuma šosezon.

Uzvarētājiem ar 1+2 atzīmējās aizsargs Aleksandrs Galkins, bet divas piespēles Mārtiņa Lavrova kontā.

Tikmēr vienīgos goda vārtus “Prizma” komandā guva aizsargs Jānis Brakšs, kas precīzs bija trešās trešdaļas 11.minūtē.

Citā sestdienas mačā “Zemgale/LLU” viesos ar 5:4 (2:1, 2:0, 0:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzveica HS “Rīga” vienību.

Jelgavnieku labā ar diviem vārtiem un piespēli atzīmējās baltkrievs Ivans Ribčiks, bet rīdziniekiem ar 1+2 izcēlās igauņu hokejists Danils Fursa un Elvis Dins Kalnbērziņš.

"Rīga" – "Zemgale/LLU" 4:5 (1:2; 0:2; 3:0; 0:0; 0:1)
Vārti: 1:45 Potāpovs (Švēdenbergs) 0:1, 9:57 Ribčiks (Kurņigins, Feoktistovs) 0:2, 11:26 Fursa (Kalnbērziņš) 1:2, 37:30 Ribčiks (Feoktistovs, Kurņigins, vair.) 1:3, 39:29 Švēdenbergs (Ribčiks) 1:4, 42:13 Opelts (Bērziņš, Builis) 2:4, 51:12 Barkāns (Fursa, Bakanovs, vair.) 3:4, 53:59 Cipruss (Fursa, Kalnbērziņš, vair.) 4:4, 65:00 Ribčiks
Vārtsargi: Romanovskis (līdz 40:00), Norvaišs (no 40:00) – Petkus.

"Prizma" – "Kurbads" 1:4 (0:1; 0:2; 1:1)
Vārti: 15:40 Straupe (Hartmanis, Galkins), 23:18 Galkins (Lavrovs, Zolmanis, vair.) 0:2, 30:41 Zolmanis (Galkins, Lavrovs, vair.) 0:3, 41:52 Gipters (Remiņš, Brancis) 0:4, 50:10 Brakšs (Šlikovs, Apfelbaums, vair.) 1:4
Vārtsargi: Lūsiņš – Čalpa.