HK "Mogo" virslīgas spēlē papildlaikā ar 2:1 uzvar HK "Prizma" hokejistus

Otrdien, 13.decembrī, HK "Mogo" Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:1 papildlaikā uzvarēja HK Prizma hokejistus. "Mogo" labā vārtus guva Andrejs Smirnovs un Elviss Želubovskis.

Visas 60 spēles pamatlaika minūtes teicami vārtos darbojās abu komandu vārtsargi Renārs Kazanovs un Kārlis Zakrevskis, katrs ielaižot tikai pa vieniem vārtiem. Otrās trešdaļas pašā sākumā Andrejs Smirnovs vadībā izvirzīja "Mogo", bet pēc četrām minūtēm Viktors Lobačovs rezultātu izlīdzināja.

Spēles uzvarētāju liktenis izšķīrās papildlaika trešajā minūtē, kad Elviss Želubovskis pēc Emīla Potāpova un Agra Saviela piespēlēm otro reizi pārspēja Zakrevski, kas HK "Mogo" ļāva izcīnīt uzvaru ar 2:1. "Mogo" rindās par mača labāko spēlētāju tika atzīts Agris Saviels, HK Prizma komandā - Krists Apsītis.