„Zemgale” uzveic arī „Liepāju”, „Mogo” apspēlē „Prizmu”, „Kurbadam” smaga uzvara pār HS „Rīga”

Sestdien, 19. novembrī Latvijas hokeja virslīgā tika aizvadītas trīs regulārās sezonas spēles. HK „Zemgale/LLU” izcīnīja savu 6. uzvaru pēc kārtas, ar 6:4 uzveicot HK „Liepāja” hokejistus. HK „Mogo” ar 4:1 pārspēja HK „Prizma” un HK „Kurbads” ne bez grūtībām ar 5:4 pagarinājumā apspēlēja HS „Rīga” vienību.

HK Zemgale/LLU – HK Liepāja 6:4 (2:0, 2:1, 2:3)

Spēles rezultātu 5.tajā minūtē atklāja „Liepājas” uzbrucējs Māris Diļevka. Dažas minūtes vēlāk vairākumā vārtus guva Niklāvs Birovs – 1:1. Vēl pēc divām minūtēm, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Birovs ar metienu zem pārliktņa panāk 2:1. Atlikušajā perioda daļā rezultāts vairs nemainījās.

36. minūtē viesi kļūdījās, un jelgavnieku pretuzbrukumu ar precīzu metienu vārtu tuvajā stūrī noslēdza Ēriks Ozollapa (3:1). Perioda izskaņā vārtu priekšā prasmīgi ripas lidojumu pamainīja Kristaps Millers, pirms izšķirošā perioda iegūstot mājiniekiem komfortablu pārsvaru – 4:1.

Trešā perioda ievadā, jau 14. sekundē, Romans Nekļudovs izmantoja liepājnieku vārtsarga neveiksmīgu spēli un -  5:1. HK „Liepāja” hokejisti gan nepadevās, diezgan ātri atguva divus vārtus. Precīzi meta Marks Kaļeiņikovs un Iļja Žučkovs. HK „Zemgale/LLU” sagaidīja savu iespēju pretuzbrukumā, un Kristaps Millers individuāli nospēlēja sekmīgi (6:3). 59. minūtē viesu uzbrucējs Leonards Rimjāns iemeta ceturtos vārtus, taču atlikušajā spēles daļā jelgavnieki veiksmīgi pārsvaru noturēja (6:4), svinot sesto uzvaru pēc kārtas, kā arī revanšējoties par 15. Oktobrī piedzīvoto zaudējamu Liepājā.

HK Mogo – HK Prizma 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

Mājinieku vārtos stājās Henrijs Ančs, viesu - Nikolajs Žurkovs. Pirmajā periodā abi vārtsargi darbojās teicami, saglabājot rezultātu neizšķirtu 0:0. Pirmie vārti krita otrās trešdaļas sestajā minūtē, kad Žurkovu pārspēja „Mogo” uzbrucējs Raimonds Vilkoits. Trešā perioda sākumā Elvisam Želubovskim vajadzēja tikai mazliet vairāk par minūti, lai HK „Prizma” vārtos iemesto otro ripu. Pēc četrām minūtēm Sergejam Piskunovam izdevās pārspēt arī Anču, samazinot rezultāta starpību - 2:1. Spēles pēdējās minūtēs Želubovskis un Edgars Kurmis mājinieku labā guva vēl divus vārtus, un „Mogo” izcīnīja uzvaru ar 4:1.

HK Kurbads – HS Rīga 5:4 (0:0, 1:2, 3:2, 1:0)

Spēles pirmos divus vārtus guva rīdzinieki Andrejs Kostjuks un Oļegs Šišļaņņikovs, tomēr pēc Mārča Zemberga un Toma Bluka raidījumiem trešās trešdaļas sākumā "Kurbads" panāca izlīdzinājumu. HS "Rīga" vēl atguva vadību, kad precīzs vēlreiz bija Šišļaņņikovs, tomēr turpinājumā izcēlās Edgars Lipsbergs un Mārtiņš Gipters, kas "Kurbadam" ļāva nokļūt priekšā ar 4:3. Pamatlaika beigās rīdziniekiem vēl neizšķirtu panāca Rūdolfs Builis, bet pagarinājumā jau pēc 24 sekundēm Juris Štāls deva uzvaru "Kurbadam". Tādējādi HK „Kurbads” revanšējās HS „Rīga” komandai par nesen piedzīvoto zaudējumu (3:6).

Šo trešdien, 23. novembrī paredzētas „Optibet Sporta bārs” 2017. gada Latvijas kausa izcīņas 1/4fināla atbildes spēles. Savukārt nākamās virslīgas spēles tiks aizvadītas nākamsestdien, kad „Pārdaugava” uzņems HK „Mogo”, HK „Zemgale/LLU” Jelgavā sacentīsies ar HK „Prizma” un HS „Rīga” savā laukumā nūjas krustos ar HK „Liepāja.”