Rīga 2000 Piņķos sagrauj Latgales hokejistus

Kārtējā Samsung premjerlīgas regulārā čempionātā spēlē valsts čempioni HK Rīga 2000 hokejisti savā laukumā ar rezultātu 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) sagrāva ļoti ambiciozo DHK Latgale no Daugavpils. Jau no paša spēles sākuma abas komandas apliecināja vēlmi cīnīties par uzvaru, jo pirmajā minūtē pa noraidījumam nopelna abu hokejisti. Taču jau piektajā perioda minūtē izpaužas Rīga 2000 atsevišķu hokejistu lielākā pieredze, un Andrejs Ignatovičs (attēlā) no Raimonda Daniliča un Edgara Branča piespēlēm panāk 1:0.

Šāds rezultāts saglabājas līdz pat otrās trešdaļas vidum, kad daugavpiliešiem ar pusotras minūtes intervālu noraidījumus nopelna Mahaleks (spēles laika vilcināšana) un Staltmanis (grūšana ar nūju). HK Rīga 2000 pirmajai maiņai vajag tikai 19 sekundes, lai realizētu divu vīru pārsvaru, un Artis Ābols no Edija Brahmaņa piespēles dubulto rīdzinieku pārsvaru.
Spēles 52. minūtē HK Rīga 2000 šī vakara rezultatīvākais uzbrucēju trijnieks Ignatovičs – Daņiličs – Brancis izmanto vairākumu, panākot jau pārliecinošu pārsvaru 3:0. Vārti Raimonda Daņiliča kontā no Jēkaba Rēdliha un Edgara Branča piespēlēm.
Pēc vēl piecām minūtēm šis pats uzbrucēju trijnieks panāk jau pavisam nepieklājīgo 4:0 HK Rīga 2000 labā. Savus otros vārtus spēlē guva Andrejs Ignatovičs (attēlā) no Maksima Širokova un Edgara Branča piespēlēm.
Bet spēles pēdējā minūtē Andrejs Ignatovičs (attēlā) aukstasinīgi realizēja galvenā tiesneša M. Bogdanova nozīmēto soda metienu uz Latgales vārtiem, gūstot savus trešos vārtus spēlē un panākot Latgalei pavisam nepatīkamo galarezultātu 5:0.
Statistika
30. septembris, Siemens ledus halleRīga 2000 - Latgale 5:0 (1:0,1:0, 3:0)
Vārtu guvēji: 4:53 Ignatovičš (Daniličs, Brancis) 1:0, 29:18 Ābols (Brahmanis, vair. +2) 2:0, 52:14 Daniličs (Rēdlihs, Brancis, vair.) 3:0, 57:28 Ignatovičs (Širokovs, Brancis), 4:0, 59:20 Ignatovičs (s.m.) 5:0.Metieni: 45:26Vārtsargi: Raitums - Vrba
Soda minūtes: 22:20Galvenais tienesis M.Bogdanovs, līnijtiesneši R.Borskis un A.Gabaliņš