Elektrēnu Energija kārtējais zaudējums Samsung premjerlīgā

Samsung premjerlīgas kārtējā spēlē Elektrēnos vietējā "Energija" ar 4:6 (1:3, 0:1, 3:2) atzina "Liepājas Metalurga" pārākumu.

Elektrēnu hokejistiem izcīnīt pirmo punktu Samsung premjerlīgā šoreiz nepalīdzēja ne “mājas sienas”, ne jaunie formas tērpi un lai arī beigu rezultāts ir visai pieklājīgs, kopumā liepājnieku pārsvars bija neapstrīdams, jo līdz 44. spēles minūtei metalurgi jau bija panākuši izšķirošo pārsavaru 6:1, turklāt dažas minūtes pirms tam tika nomainīts arī liepājnieku pamatvārtsargs Dmitrijs Žabotinskis, dodot iespēju iegūt spēļu praksi nesen papildus pieteiktajam Igoram Birjukovam.
Lietuviešu var paslavēt par cīņassparu, jo pie graujošā 1:6 viņi nenolaida rokas un pēdējās spēles minūtēs guva trīs vārtus, padarot gala rezultātu daudzmaz pieklājīgu 4:6 viesu labā.
Statistika
30. septembris, Elektrēnu ledus halleEnergija - Liepājas Metalurgs 4:6 (1:3, 0:1, 3:2)Vārtu guvēji: 03:44 Feoktistovs (Daņilovs) 0:1, 10:19 Jermakovs 0:2, 11:59 Vaicekjavičius (M.Šlikas) 1:2, 12:37 Golohvastovs (Pujāts, Kumeļiauskas) 1:3, 29:52 Bužats (Jermakovs) 1:4, 40:18 Jermakovs 1:5, 43:53 Koreškovs (Ivanovs, Bogdanovs) 1:6, 54:29 Škadavičius (M.Šlikas, Aļiukonis) 2:6, 55:31 Kuļavičius (Škadavičius, M.Šlikas) 3:6, 59:41 M.Šlikas (Škadavičius, Kuļavičius) 4:6Vārtsargi: Daukšavičius - Žabotinskis (no 41:15 Birjukovs)Galvenais tiesnesis G. Kuneiķis (Lietuva).