Līderu cīņā uzvaru izcīna pieredzējušākā ASK/Ogre

Abu pašreizējo Samsung premjerlīgas līderu savstarpējā cīņā, interesantā un spraigā spēlē "ASK/Ogre" ar 5:4 (3:0, 2:2, 0:2) uzvarēja "Rīga-20". Apskatot abu komandu sastāvus pieredzes kausi neapšaubāmi nosveras uz ogrēniešu pusi, taču jaunie sporta kluba Rīga-20 hokejisti jau līdzšinējās Samsung premjerlīgas spēlēs ir apliecinājuši, ka šajā sezonā ar viņiem nopietni būs jārēķinās visām komandām. Turklāt rīdzinieku vārtus sargāja Artūrs Irbe, kas neapšaubāmi jauniešiem ir papildus stimuls.

Taču spēles sākums apliecināja, ka ASK/Ogre pieredzējušie laukuma spēlētāji ir pārāki par pieredzējušo rīdzinieku vārtu vīru, un jau spēles vidū rezultāts pēc Korņilova precīza metiena kļuva 5:1 viesu labā un šķiet Ogres komandas spēlētāji arī zemapziņā nodomāja, ka lieta ir darīta. Taču šādam viedoklim nekādi negribēja piekrist rīdzinieki un viņi to apliecināja arī laukumā. Oskars Cibuļskis divreiz realizē vairākumu, 3 minūtes 19 sekundes līdz spēles beigām Mārcis Zembergs samazina vārtu starpību līdz minimumam un spēlē atkal atgriežas intriga.
Diemžēl jaunajiem Rīgas-20 hokejistiem šoreiz pietrūka pieredzes un aukstasinības, lai atlīkušajās trīs minūtēs izlīdzinātu rezultātu. Galarezultāts 5:4 ASK/Ogre labā un šī komanda vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas galvgalī, bet SK Rīga-20 arī pēc šī zaudējuma saglabāja otro vietu.
Statistika
30. septembris, Rīgas Sporta pils"Rīga-20" – "ASK/Ogre" 4:5 (0:3, 2:2, 2:0)Vārtu guvēji: 05:46 Tomans (Razgals, Bluks, vair.) 0:1, 06:33 Kardašs (Savičevs, vair.) 0:2, 14:23 Kardašs (Tomans, Gaisiņš, vair.) 0:3, 27:12 Tomans (Bluks, Vegners) 0:4, 28:09 Želubovskis (Pečura) 1:4, 30:33 Korņilovs (vair.) 1:5, 32:35 Cibuļskis (Apelis, vair.) 2:5, 51:03 Cibuļskis (Apelis, vair.) 3:5, 56:41 Zembergs (Meija, Bullītis) 4:5Metieni: 29:20Vārtsargi: Irbe (59:30 – 59:36 tukši vārti) - Lūsiņš
Soda minūtes: 24:40Galvenais tiesnesis R. Garda, līnijtiesneši A.Bērziņš un V.Korsaks