Liepājas Metalurgs pārspēj Latgali Daugavpilī

Šodien Daugavpilī savā starpā tikā pagājušas sezonas sudraba un bronzas medaļu ieguvēji, un aizraujošā spēlē pārāki timēr izrādījās viesi no vēju pilsētas. Jau pirmajā periodā Liepājas Metalurga lietuviešu leģionārs Lelenas (attēlā) divreiz pārspēja Latgales vārtsargu Ļahu, panākot 2:0 kurzemnieku labā. Otrajā trešdaļā spēlejot vairākuma Latgale vienus vārtus atguva (Ņikoforovs), taču tas diemžēl izrādījās pēdējais rezultatīvais daugavpiliešu metiens šajā vakarā. Spēlei punktu 13. sekundes pirms spēles beigām pielika Liepājas Metalurga uzbrucējs Kuļibaba.

Šī uzvara ļāva Liepājas Metalurgam turnīra tabulā pakāpties uz otro vietu, bet Latgale palika 5. vietā.
4. oktobris, Daugavpils ledus halle Latgale - Liepājas Metalurgs 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) Vārtu guvēji: 11:14 Lelenas (Koreškovs) 0:1, 19:28 Lelenas (Borisenko) 0:2, 24:09 Ņikiforovs (Huhto, Limontas, vair.) 1:2, 59:47 Kuļibaba (Bogdanovs) 1:3 Metieni pa vārtiem: 20:39 Soda minūtes: 18:10 Vārtsargi: Ļahs - Žabotinskis