Samsung premjerlīgas 1. novembra spēlēs uzvaras izcīna ASK/Ogre un Latgale

Šīs dienas abas Samsung premjerlīgas spēles aizritēja spraigā cīņā – pirmajā no kurām Latgale ar rezultātu 5:3 Rīgas Sporta pilī pārspēja Rīga-20, bet Vidzemes ledus hallē ASK/Ogre pēcspēles soda metienos ar rezultātu 3:2 bija pārāki par Liepājas Metalurgu. Samsung premjerlīgas līderi pēc zaudējumu principiālajiem pretiniekiem Rīga 2000 savā laukumā bija gatavi apliecināt, ka ne velti turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā un vicečempioni Liepājas Metalurgs ir īstais pretinieks, kam to apliecināt. Visu spēles laiku risinājās līdzīga cīņa un to apliecināja arī rezultāts uz tablo skanot trešā perioda beigu signālam – 2:2. Tas nozīmēja, ka komandām jāspēlē pagarinājums, kurā rezultatīvi metieni netika gūti un uzvarētāja noskaidrošanai komandām bija jāizpilda pēcspēles soda metieni. ASK/Ogre labā soda metienu veiksmīgi realizēja komandas kapteinis Aigars Razgals, kura kontā arī abi rezultatīvie metieni pamatlaikā, bet Liepājas Metalurga uzbrucējs Lelenas kļūdās, līdz ar to ļaujot ASK/Ogre svinēt laimīgu uzvaru.

1. novembris, Vidzemes ledus halle (Ogrē) 47. „ASK/Ogre” - „Liepājas Metalurgs” 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0)
Vārtu guvēji: 39:17 Razgals (Korņilovs, vair.) 1:0, 42:30 Borisenko (Bogdanovs, vair.) 1:1, 54:53 Bogdanovs (Čirkovs, Borisenko, vair.) 1:2, 56:14 Razgals (Tomans, Bluks, vair.) 2:2, 65:00 Razgals, (s.m.) 3:2.
Soda minūtes: 22:38Vārtsargi: Legzda (Lūsiņš no 26:52 – 28:53) – Žabotinskis
Šīs dienas otrajā spēlē Rīgas Sporta pilī šovakar tikās SK Rīga-20 un vakardienas skandāla vaininiece DHK Latgale. Šovakar tomēr ar rezultātu 5:3 pārāki izrādījās viesi no zilo ezeru zemes.
1. novembris, Rīgas sporta pils48. „Rīga – 20” - „Latgale” 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
Vārtu guvēji: 04:11 Bullītis (Džeriņš, Demiters, maz.) 1:0, 6:53 Petruks (maz.) 1:1, 13:17 Huhto (Bauba, vair.) 1:2, 21:13 Glazkovs 1:3, 38:55 Zembergs (Cibuļskis, vair.) 2:3, 39:33 Zeltiņš (Petruks, Maslovskis) 2:4, 52:17 Ļimontas (Huhto, vair.) 2:5, 59:39 Zembergs (Meija, Brakšs) 3:5.Metieni: 28:16Vārtsargi: Stiģis (no 52:17 Vasiļjevs) – ĻahsSoda minūtes: 26:42