2. decembra Samsung premjerlīgas spēlēs uzvaras savā laukumā izcīna Rīga 2000 un Liepājas Metalurgs

Samsung premjerlīgas līderu cīņā uzvar Liepājas Metalurga hokejisti

Samsung premjerlīgas divu līdervienību savstarpējā spēlē Liepāja šovakar vietējais Metalurgs ar rezultātu 4:1 pārspēja ASK/Ogre, kuriem šis bija tikai ceturtais zaudējums regulārajā čempionātā.
2. decembris, Liepājas Metalurga ledus halle
FHK Liepājas metalurgs" – HK ASK/Ogre 4:1 (2:0; 0:0; 2:1)
Vārtu guvēji: 05:58 Borisenko (Jermakovs, Bogdanovs vair.) 1:0, Lobačovs (Bogdanovs) 2:0, 45:49 Vegners (Razgals, Chvoika) 2:1, 49:56 Borisenko (Bogdanovs, Jermakovs) 3:1, 59:28 Feoktistovs (Ļouškins, Koreškovs tukšos vārtos) 4:1.
Vārtsargi: Žabotinskis – Lūsiņš
Soda minūtes: 34:51 (8:43; 22:2; 4:6)
Samsung premjerlīgas spēlē Rīga 2000 ar uzvaru pār Energija pārtrauc zaudējumu sēriju
Šodien Piņķos ar rezultātu 4:2 uzvarot Elektrēnu Energija, Rīga 2000 pārtrauca četru zaudējumu sēriju Samsung premjerlīgā. Rīdzinieki visai pārliecinoši bija vadībā spēles pirmajos divos periodos, taču atslābināšanās pēdējā trešdaļā ļāva lietuviešiem samazināt vārtu starpību un noveda pie saspringta spēles noslēguma, kura Rīga 2000 gan spēja nosargāt savu pārsvaru.
2. decembris, Siemens ledus halle
HK Rīga 2000 – SC Energija 4:2 (1:0; 2:0; 1:2)
Vārtu guvēji: 12:55 Ozoliņš (Hromčenkovs, Brahmanis vair.) 1:0; 21:59 Širokovs (Andersons, Daņiļičs vair.) 2:0; 30:16 Daņiļičs (Brancis, Andersons vair.) 3:0; 47:45 M. Šlikas (Vaicekjavičius, Tomkevičius) 3:1; 48:01 Ābols (Valters) 4:1; 52:16 K. Šlikas (Švedavičius) 4:2.
Vārtsargi: Raitums – Daukševičius (no 59:01 tukši vārti)Soda minūtes: 8-26 (2-10; 2-10; 4-6)