6. decembra Samsung premjerlīgas spēlēs uzvaras izcīna Rīga 2000 un ASK/Ogre

ASK/Ogre savā laukumā izcīna laimīgu uzvaru pār Latgali Samsung premjerlīgas līderi ASK/Ogre šodien saspringtā spēlē ar 2:1 pieveica Daugavpils Latgali, uzvaras vārtus gūstot tikai spēles beigās.

Katrā no periodiem tika gūti tikai vieni vārti, pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Toms Zeltiņš, otrajā ogrēniešiem izlīdzinājumu panāca Kirils Ugarovs, bet pēdējās trešdaļas 14. minūtē Dmitrijs Korņilovs guva uzvaras vārtus
6. decembris, Vidzemes ledus halleASK/Ogre - Latgale 2:1 (0:1; 1:0; 1:0) - onlineVārtu guvēji: 19:29 Zeltiņš (Zatopek, Limonts) 0:1; 30:28 Ugarovs (Savičevs, Lavrenovs) 1:1; 53:56 Korņilovs (Lavrenovs vair.).Vārtsargi: Legzda– Vrba.Soda minūtes: 12-26 (2-6, 6-10, 4-10)
Rīga 2000 pārspēj Liepājas Metalurgu savā laukumā
HK Rīga 2000 hokejisti šovakar savā laukumā Piņķos visai pārliecinoši ar rezultātu 5:2 (2:0; 3:1; 0:1) uzvarēja savu principiālāko pretinieku Liepājas Metalurgs.
Šī abām komandām bija jau sestā tikšanās regulārā čempionāta ietvaros un ceturto panākumu guva pašreizējie čempioni, kuriem šis panākums ļāva nostiprināties turnīra tabulas otrajā vietā.
6.decembris, Siemens ledus halle
HK Rīga 2000 – FHK Liepājas Metalurgs 5:2 (2:0; 3:1; 0:1) - Online
Vārtu guvēji: 5:43 Andersons (Brancis, Ignatovičs vair.) 1:0; 8:44 Brahmanis (Ābols, maz.) 2:0; 22:02 Ignatovičs (Andersons vair.) 3:0; 23:50 Koreškovs (Lelenas, Feoktistovs) 3:1; 38:25 Brahmanis (Ābols, Hromčenkovs) 4:1; 39:42 Demidovs (Brahmanis, Undelis, vair.) 5:1; 48:13 Bogdanovs (Borisenko, Jermakovs).
Vārtsargi: Raitums – ŽabotinskisSoda minūtes: 24:26 (6:8; 10:12; 8:6)