Samsung premjerlīgas 20. decembra spēļu rezultāti

ASK/Ogre pamanās zaudēt Elektrēnu Energija Visai pārsteidzošs rezultāts fiksēts Elektrēnos, kur izteiktais Samsung premjerlīgas pastarītis Energija ar 4:3 spēja uzvarēt pārliecinošo līderi ASK/Ogre.

Turklāt vēl pārsteidzošāk ir tas, kas Lietuvas hokejisti visā spēles gaitā atradās vadībā un savu pārsvaru spēja nosargāt līdz pat spēles beigām.
Pēc spēles ASK/Ogre iesniedza protestu par to, ka Energija spēli aizvadījusi nepilnā sastāvā. Taču protokolā tika ierakstīts reglamentā pieprasītais spēlētāju skaits, turklāt, ja pirms spēles Energija nebija nepieciešamo 16 laukuma spēlētāju, tad spēli nemaz nevajadzēja uzsākt.
20. decembris, Elektrēnu ledus halle72. Energija - ASK/Ogre 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)Vārtu guvēji: 5:35 Vaicukevičus (Nauseda, vair.) 1:0, 19:39 Višņauskas (M.Šlikas) 2:0, 32:55 Vaicukevičus (Kulavičus, Auļukonis, vair.) 3:0, 34:47 Kerčs (Astašenko, vair.) 3:1, 42:24 Razgals (Vegners, Tomans) 3:2, 43:55 Kulevičus (Vaicukevičus, Auļukonis) 4:2, 45:05 Seņins (Cvoika, Kerčs) 4:3Vārtsargi: Dauksevičus – Lūsiņš (no 22:37 Legzda (no 59:45 tukši vārti))
Soda minūtes: 20:18 (6:8; 6:4; 8:6)
Liepājas Metalurgs sīvā cīņā uzvar Latgali
Liepājā visai saspringtā un līdzīgā cīņā Metalurgs ar rezultātu 3:2 tomēr spēja uzvarēt Daugavpils Latgali. Viesi pašā spēles sākumā spēja pat izvirzīties vadībā, taču otrā perioda sākumā Liepājas Metalurgs spēja pārņemt vadību. Otrajā periodā daugavpilieši vēl spēja izlīdzināt rezultātu, taču pēdējā periodā izšķirošos vārtus izdevās gūt mājiniekiem.
20. decembris, Liepājas Metalurga ledus halle71. Liepājas Metalurgs - Latgale 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)Vārtu guvēji: 5:51 Bauba 0:1, 15:21 Golohvastovs (Ivanovs, Fiļimonovs, vair.) 1:1, 22:14 Ivanovs (Jermakovs, Bogdanovs) 2:1, 36:38 Martjušovs (Maslovskis, Staltmanis, vair.) 2:2, 52:48 Bogdanovs (Ivanovs) 3:2.Vārtsargi: Žabotinskis – Ļahs
Divu Rīgas klubu duelī pārāki čempioni.
Siemens ledus hallē savā starpā tikās divas galvaspilsētas komandas un šoreiz ievērojami pārāki ar rezultātu 9:3 izrādījās Rīga 2000 hokejisti. Līdzīga cīņa bija tikai pirmā perioda sākumā, kad komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Pēc rezultāta 3:2 Rīga 2000 jau pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu un noveda to līdz pārliecinošai uzvarai. 20. decembris, Siemens ledus halle70. Rīga 2000 - Rīga-20 9:3 (3:2, 2:0, 4:1)Vārtu guvēji: 1:24 Hromčenkovs (Demodovs) 1:0, 2:33 Straupe (Kokļins, Jekimovs) 1:1, 5:10 Brancis (Daniličs, Al. Āboliņš) 2:1, 10:12 Fadejevs (Straupe, Jekimovs) 2:2, 12:57 Hromčenkovs (Ankipāns, Ignatovičs) 3:2, 39:08 Valters (Ābols, Ņikitins) 4:2, 39:21 Ignatovičs (Ankipāns) 5:2, 44:59 Brancis (Daniličs, Al. Āboliņš) 6:2, 46:48 Ozoliņš ( Brahmanis, 20 Ābols) 7:2, 48:38 Širokovs (Ignatovičs, Ankipāns) 8:2, 50:53 Skuška (Meija, Zembergs, vair.) 8:3, 57:32 Daņiličs (Brancis, Mironovičs) 9:3. Vārtsargi: Raitums - Stiģis (no 13:03 - Vasiļjevs)Soda minūtes: 18:4