Liepājas Metalurgs pagarina savu uzvaru sēriju, uzvarot ASK/Ogre

Samsung premjerlīgas spēlē Liepājas Metalurgs izbraukumā ar 5:3 pārspēja līderus ASK/Ogre hokejistus, un pagarināja savu nezaudēto spēļu sēriju līdz 9. Pirmajā trešdaļā nekas neliecināja, ka ASK/Ogre varētu rasties problēmas, jo jau trešajā minūtē tika panākts 1:0, bet perioda otrajā pusē pārsvars tika dubultots un pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:0.Jau otrās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs liepājnieki panāca izlīdzinājumu, bet perioda vidū liepājnieki guva vēl vienus vārtus, pirmoreiz izvirzoties vadībā. Trešās trešdaļas sākumā ASK/Ogre izlīdzināja rezultātu, taču neilgi pēc tam Liepājas Metalurgs vēl divus vārtus panākot beigu rezultātu - 5:3.3. februāris, Vidzemes ledus halle104. ASK/Ogre - Liepājas Metalurgs 3:5 (2:0, 0:3, 1:2)Vārtu guvēji:

3:06 Brencāns (Gaisiņš) 1:0,
13:55 Bessers (Hvojka, Astašenko, vair.) 2:0,
21:05 Borisenko (Bogdanovs, vair.) 2:1,
24:38 Lelenas (Koreškovs, Mihailovs) 2:2,
33:09 Pētersons (Borisenko) 2:3,
42:57 Bessers (Astašenko, Brencāns, vair.) 3:3,
44:03 Mihailovs (Bogdanovs) 3:4, 45:34 Fiļimonovs (Borisenko, Pētersons) 3:5.