Rīga-20 spraigā cīņā uzvar Latgali Rīgas sporta pilī

Samsung premjerlīgas spēlē Rīga-20 hokejisti savā laukumā, spraigā cīņā ar 4:3 spēja pieveikt vienus no principiālākajiem pretiniekiem - Daugavpils Latgali. Jau spēles 19. sekundē Latgales hokejisti izvirzījās vadībā, bet jau pēc 4 minūtēm jaunie rīdzinieki panāca izlīdzinājumu, bet trešdaļas turpinājumā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem un pirmais periods noslēdzās neizšķirti. Līdzīga cīņa ritēja arī otrajā trešdaļā, tomēr ilgu laiku nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Ļoti rezultatīvas izvērtās trešdaļas beidzamās divas minūtes, kurās tika noskaidrots spēles uzvarētājs. Perioda beigās 30 sekunžu laikā Rīga-20guva divus vārtus pēc kārtas, panākot 4:2, uz ko Latgale atbildēja tikai ar vienu precīzu metieni. Pēdējā trešdaļā rezultāts nemainījās un Rīga-20 svinēja laimīgu uzvaru ar 4:3.Jau svētdien abas komandas vēlreiz sacentīsies savā starpā uz Rīgas sporta pils ledus. 3. februāris, Rīgas sporta pils105. Rīga-20 - Latgale 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)Vārtu guvēji:

0:19 Zeltiņš (Bauba, Matvejevs) 0:1,
4:11 Bullītis (Meija, Zembergs),
18:44 Meija 2:1,
19:10 Bauba (Limontas, Huhto) 2:2,
38:20 Pečura (želubovskis, Džeriņš) 3:2,
38:49 Ozoliņš (Gricinskis, Kokļins) 4:2, 39:26 Bauba (Zeltiņš, Matvejevs) 4:3.