Rīga-20 uzvar Latgali Daugavpilī un panāk izlīdzinājumu sērijā

Samsung premjerlīgas otrajā ceturtdaļfināla spēlē Rīga-20 ar 6:5 pagarinājumā uzvarēja Latgales hokejistus, sērijā līdz divām uzvarām panākot izlīdzinājumu 1:1. Izšķirošo trešo spēli abas komandas aizvadīs trešdien Rīgas sporta pilī. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 2:2, bet otrajā vienīgos vārtus guva Rīga-20, panāko 3:2 savā labā.

Trešā perioda sākumā Rīga-20 panāca jau 4:2, taču turpinājumā Latgale guva trīs vārtus, izvirzoties vadībā ar 5:4. Tomēr 10 minūtes līdz 3. perioda beigām Rīga-20 vēlreiz spēja rezultātu izlīdzināt. Sekojošā pagarinājuma desmitajā sekundē Rīga-20 uzbrucējs Elviss Želubovskis, gūstot savus otros vārtus spēlē, nodrošināja rīdziniekiem uzvaru, panākot sērijā izlīdzinājumu 1:1.